П'ятниця, 9 Червня

Скейтери Бердичева, схрещуйте пальці – сьогодні остаточне рішення по будівництву скейт-парку!

Саме до 23 травня претенденту на виграш у тендері на будівництво цього, без сумніву, найпотрібнішого об’єкту міста дали термін на усунення недоліків по документації. А, якщо точніше, то вимогу додати свіжий витяг з реєстру підприємців.

 

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Учасників тендеру небагато, всього один ФОП Марченко Віктор Михайлович, який навіть без конкуренції понизив ціну з очікуваних 2 млн. 967 тисяч гривень до 2 млн. 593 тисяч гривень. Цей підприємець брав участь у виготовленні подібних фігур для таких парків, тож має досвід у цьому.

Сьогодні вранці я йому зателефонував і перепитав, чи подав він вже недостаючий документ, а то скейтери не тільки Бердичева, а й Гришковець, Низгірець та Обухівки ждуть не діждуться, коли вже зможуть показати свою майстерність на міському пляжі.

Він заспокоїв спортивну громаду нашого району і сказав, що потрібний документ вчора завантажив на електронний майданчик. А ще додав, що незважаючи на те, що за два останні роки собівартість виготовлення фігур виросла не менш, ніж на 30%, він, розуміючи потреби дітей, зміг прийняти рішення про зниження ціни від очікуваної.

Тобто, якщо сьогодні ці фігури для скейт-парку коштують 2,6 мільйони гривень, то два роки тому вони коштували на 30% менше – близько 2 мільйонів. Та якщо повернутись до історії цього історичного бердичівського будівництва, то два роки тому фірма «Райтпарк» (директор якої теж має прізвище Марченко) бралась збудувати цей скейт-парк за 3 млн. 368 тисяч. І якщо навіть відкинути вартість бетонного майданчика, який коштував по документам півмільйона гривень, то за фігури тоді б місто мало заплатити 2,8 мільйони гривень.

Отже, ще раз порівнюємо: собівартість тоді - 2 мільйони, а місто має платити 2,8 мільйони. Кому мала йти різниця у майже мільйон гривень на цьому тендері?!! Чи залишилась якась «різниця» в сьогоднішній ціні?

Відповіді на ці питання може дати кожен бердичівлянин, який слідкує за місцевими новинами останніх років...

P.S. Про скейт парк ми вже робили більше десятка публікацій (див фото внизу), якщо хтось хоче з ними ознайомитись, наберіть цю назву в пошуку на нашому сайті.

skey1

skey2

skey3

skey4

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

Подружжя з Миколаївщини привласнило понад мільйон гривень під виглядом відомого благодійного фонду: Кіберполіція викрила зловмисників

Подружжя з Миколаївщини привласнило понад мільйон гривень під виглядом відомого благодійного фонду: Кіберполіція викрила зловмисників

08 червня 2023

Шахраї в інтернеті збирали гроші нібито на потреби українських захисників та отримали пожертви від понад двох тисяч осіб. Коштами вони розпорядилися на власний розсуд. Організатору схеми оголосили підозру, йому...

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.