Неділя, 1 Жовтня

У Бердичеві створили ще одну, стонадцяту робочу групу

Назвати точну кількість робочих груп і комісій, створених рішеннями Бердичівської міської ради, виконавчого комітету чи розпорядженнями міського голови не представляється можливим, тому й використано у заголовку замітки такий невизначений числівник.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Чергову таку групу створено 23 травня розпорядженням міського голови Бердичева Сергія Орлюка, і займатись вона має розробкою Статуту Бердичівської міської територіальної громади.

Розмови про розробку Статуту міста вже велись десь років п’ятнадцять тому, але потім якось стихли і більше не піднімались. Прикладами затверджених статутів зазвичай хвалились міста, які активно співпрацювали з міжнародними фондами чи організаціями, бо фактично лише вони цікавились питанням чи є у міста статут, чи немає.

Ні на які взаємовідносини між містом і регіоном або містом і столицею держави наявність чи відсутність статуту не впливала, бо ці взаємовідносини зафіксовані в сотнях інших нормативних документах.

Штучний інтелект на питання, для чого місту Статут, дав таку відповідь: «Статут міста є набором правил, положень і регулювання, які встановлюються для керування та управління містом. Він має на меті визначення прав та обов'язків місцевих органів влади, організацій, громадян та бізнесу в межах даного міста.»

Питання про те, чи є в міста Статут часто цікавить різних грантодавців, і так само активно педалюється і впроваджується різними грантоїдами. Ось і бердичівським очільникам, напевно, набридло слухати на різних форумах та конференціях кпини, що у такого гарного міста і немає Статуту, тому й взялись терміново за його створення.

Для цього і створили робочу групу під керівництвом секретаря міської ради Богдана Коляди, куди увійшли крім працівників виконкому та депутатів міської ради ще й очільники дорослої і молодіжної громадських рад Бердичева і навіть експерти від офісу ради Європи в Україні з питань розвитку механізмів громадської участі.

А, може, й справді, стонадцята робоча група зможе сформулювати тисячанадцятий чудо-документ, який вирішить всі проблеми міста?..

Statut1

Statut2

Statut3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

У справі про вісьмох загиблих через отруєння чадним газом у Бердичеві суд змінив порядок дослідження доказів

У справі про вісьмох загиблих через отруєння чадним газом у Бердичеві суд змінив порядок дослідження доказів

28 вересня 2023

28-го вересня 2023-го року у Бердичівському міськрайонному суді відбулося судове засідання у справі по обвинуваченню колишньої директорки ВЖРЕП та майстрині- профілактика цього ж підприємства у порушенні правил...

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.