Середа, 6 Грудня

У Бердичеві пройде тренінг в рамках проєкту «СПІЛЬНО»: хто може потрапити?

05 черв. 2023 Дар’я Мішина

Ось у нашому Бердичеві і минув Міжнародний День захисту дітей, але після завершення такого чудового свята ми не маємо забувати про існування тих самих прав, як і за те, що права дітей часто порушують. Саме тому незабаром в нашому місті пройде тренінг, який покликаний змінити ситуацію на краще. 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Це дводенний тренінг від ГО «Соціальна синергія» в рамках проєкту «Спільно» за підтримки ЮНІСЕФ. Відбуватися дійство буде у 32 кімнаті міськвиконкому з 9:30 до 18:00 протягом 7-8 червня.

До тренінгу залучаються спеціалісти з служби у справах дітей, представники поліцейського сектору та ювенальної превенції, представник інклюзивно-ресурсного центру, надавачі послуг та представники місцевої влади.

Організатори заходу переконані, що присутність вищезгаданих осіб протягом тренінгу є вкрай важливою для подальшої роботи з планування послуг в громаді задля добробуту і благополуччя дітей і сімей, які в ній проживають.

Метою тренінгу є забезпечення ефективної та результативної роботи щодо вирішення проблем сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, пошук спільних рішень та об’єднання зусиль для забезпечення захисту прав дитини.

Сподіваємося, що організаторам вдасться об’єднати фахівців з різних сфер для забезпечення їх ефективної та результативної взаємодії, щоб дітям стало легше і краще жити.

Відео

Офіційна інформація

Бердичівські поліцейські з початку року зафіксували більше 300 ДТП

Бердичівські поліцейські з початку року зафіксували більше 300 ДТП

05 грудня 2023

Правоохоронці закликають усіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися правил безпеки, особливо під час поїздок узимку.

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.