Вівторок, 5 Грудня

В боях на Донеччині загинув 22-річний бердичівлянин Нікіта Яткевич

Незламність, мужність, стійкість та самовідданість демонструють українські оборонці у битві з росіянами. Те, що свого часу декларувалося, як «Кієвзатрідня» переросло у війну, з якою за масштабами можуть порівнятися хіба що Перша й Друга Світові.

Ворожі навали одну за одною доблесно відбивають Захисники й Захисниці України. Проти одного нашого – купи живої сили й техніки. А все одно стоять, не згинаються, не ламаються. Бо на своїй землі, за свій дім, за свої родини. Бо такі ось, як бердичівлянин Нікіта Яткевич.

У травні йому виповнилося 22 роки… Всього 22… Хтось у цьому віці навіть і не починав жити, а Нікіта став справжнім Воїном-Захисником. Не побоявся, не втік за кордон, не сховався за довідками, а вийшов на бій з потужним ворогом. Закрив собою Україну та мільйони її людей. Не зрадив військовій присязі та людській честі. Загинув Героєм – 13 листопада 2023 року на Донецькому напрямку. Водій батальйону охорони, солдат Нікіта Яткевич гідно виконав свій обов’язок із захисту Батьківщини.

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Нікіти Яткевича та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

Бердичівські поліцейські з початку року зафіксували більше 300 ДТП

Бердичівські поліцейські з початку року зафіксували більше 300 ДТП

05 грудня 2023

Правоохоронці закликають усіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися правил безпеки, особливо під час поїздок узимку.

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.