Вівторок, 5 Грудня

Крихкий кворум затримав сесію Бердичівської міської ради майже на півгодини

Ніхто його не бачив, цього депутата по імені «Кворум», але чомусь без нього не відкривають засідання.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Ось і сьогодні більш ніж двадцять хвилин після призначеного на 14.30 початку засідання депутати та запрошені на сесію (а серед них були і родичі загиблих військових) мусили чекати поки в залі не буде цього самого кворуму. Лише з приходом Владислава Ліскова міський голова оголосив сесію відкритою та зазвучали Гімн України та Гімн Бердичева.

Після вручення родичам загиблих бердичів’ян посмертних державних нагород (про це детальніше в попередній публікації), депутати приступили до вирішення поточних питань.

Головні з яких звичайно ж стосувались допомоги нашим військовим. Так, додаткові кошти виділено для покращення матеріальної бази Бердичівського РТЦК і СП, а батальйону тероборони та формуванню «Бердос» в результаті прийнятих рішень передали не кошти, а вже закуплене обладнання та інші необхідні речі для виконання військових завдань.

Інший вагомий блок рішень стосувався бюджетних питань, зокрема перерозподілу залишкових коштів для їх вчасного освоєння та прийняття до міського бюджету субвенцій з державного і обласного бюджетів. Детальніше про це в наступних публікаціях.

kworum1

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

Бердичівські поліцейські з початку року зафіксували більше 300 ДТП

Бердичівські поліцейські з початку року зафіксували більше 300 ДТП

05 грудня 2023

Правоохоронці закликають усіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися правил безпеки, особливо під час поїздок узимку.

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.