Вівторок, 30 Трв

Бійці АТО прагнуть чесних і прозорих виборів

04 лист. 2014 Каріна Лисюк

Про те, що бердичівляни, які нині захищають Україну на її Сході, незадоволені проведенням парламентських виборів, розповіли волонтери організації "Крила Фенікса", котрі регулярно підтримують хлопців на передовій. У суботу, 1 листопада, близько двадцяти людей зібралися на Центральній площі міста і без зайвого галасу висловили думку бійців з приводу волевиявлення городян. Присутні наголосили: вони вийшли не на підтримку чи проти когось із кандидатів у народні обранці, вони тут - за чесні вибори.


Волонтер "Крил Фенікса" Сергій Варакін повідомив, що бійці неабияк обурені тим, що відбувається у місті за їхньої відсутності. Не за це вони воюють та віддають свої життя, не для цього стояв Майдан. Вони хочуть бачити нову Україну, а, натомість, знову зіштовхуються зі знайомими до болю фальсифікаціями, підкупом, адмінресурсом…


І ще, дивуються: як можна витрачати на свою передвиборчу кампанію такі величезні кошти тоді, коли військові належним чином не нагодовані, не одягнені, не озброєні? Це - найвища форма цинізму, переконані "фенікси". Деякі депутати, дізнавшись про те, скільки коштує ефірний час на телеканалах, відмовились від політичної реклами, бо вважали за потрібне віддати ці кошти на потреби військових. Але так чинили далеко не всі. Бажання "пролізти" до парламенту було настільки сильним, що більшість кандидатів, не соромлячись, витрачали величезні кошти на агітрекламу. За попередніми підрахунками, кажуть, на це було витрачено близько 21 мільйону гривень.


"Вчора ми планували зібратися задля того, щоб розповісти про це людям, поспілкуватися із народом. Але Олександр Ревега, певно, нас не правильно зрозумів і у відповідь влаштував свій мітинг", - розповів Сергій Варакін. Чоловік іще раз наголосив, що вони тут не «проти» чи «за», для них головне - правдиве і прозоре волевиявлення громадян. "Кожен має право на власну думку. Військові АТО теж підтримували різних кандидатів: і Лабунську, і Ревегу, і Жебрівського. Та їм не лише не дали можливості зробити свій вибір, а й переконали, що, незважаючи ні на що, бажаних змін майже не відбулося. Вибори проходили цинічно і підло - так, як колись. Є багато фактів фальсифікації", - каже волонтер.


В організації "Крила Фенікса" переконані, що якби все було проведено належним чином, нарікань бійці б не мали. Адже, насправді, не так вже і важливо Жебрівський, Лабунська чи Ревега займуть місце у Верховній Раді. Головне, щоб це було чесно, а народний обранець, посівши крісло у парламенті, не забув свої обіцянки, дані людям у передвиборчій гонитві. 

 

Офіційна інформація

19-річному бердичівлянину суд призначив нічний домашній арешт

19-річному бердичівлянину суд призначив нічний домашній арешт

26 травня 2023

Бердичівський міськрайонний суд, розглянувши клопотання слідчого, ухвалив застосувати запобіжний захід у виді нічного домашнього арешту щодо мешканця Бердичева, якому висунуто підозру у нанесенні тяжких тілесни...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.