Герої не вмирають, бо куля душі не вбива — РІО Бердичів

Вівторок, 23 Квітня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Герої не вмирають, бо куля душі не вбива

Герої не вмирають, бо куля душі не вбива – у Бердичеві відкрили чотири меморіальні дошки загиблим на сході військовим
Так склалось, що нинішня сторінка в історії нашої країни пишеться кров’ю і сльозами. Але в ній є розділи про справжніх героїв, мужніх патріотів, які поклали душу й тіло за нашу свободу, життя прийдешніх поколінь. 20 лютого, у день, коли в Україні вшановують героїв Небесної Сотні, у Бердичеві відбулось відкриття чотирьох меморіальних дошок мужнім воїнам, загиблим на сході країни під час бойових дій.
«Захисник України, який віддав своє життя за збереження єдності й цілісності української держави», викарбувано на граніті під іменами чотирьох наших земляків – Олександра Венгера, Олександра Пителя, Юрія Панасюка, Сергія Ковтуна.


Пам’ятні знаки бійцям розташовані за наступними адресами: НВК «Школа-гімназія-ліцей» № 10 (вул. Шелушкова,4), де навчався Венгер Олександр Анатолійович; по вул. Червоній, 14, де проживав Панасюк Юрій Володимирович; по пров. 10-ї П’ятирічки, 8-а, корп.6, де проживав Питель Олександр Володимирович та по вул. Житомирській, 59, де проживав Ковтун Сергій Леонтійович.

Асенизатор


На відкриття кожної з дошок прийшли рідні, близькі, друзі, однокласники, вчителі, представники міської влади, які добрим і щирим словом пригадали загиблих, відзначивши, що на їхньому прикладі виховуватимуться майбутні покоління, за які вони воювали. Наш обов’язок і перед тими кого вже немає з нами, і хто зараз охороняє нашу землю, робити усе, щоб не згасла свіча пам’яті в серцях людей, а сторінка цієї визвольної боротьби зайняла гідне місце в нашій історії.


Герої не вмирають!

Фотогалерея

hlib

anoliya zb 800

tri vedmedi 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.