П'ятниця, 28 Січня

Бердичівські депутати – «ЗА» приєднання приміських сіл

На черговій, 65 сесії Бердичівської міської ради, що зібрала депутатів 28 травня, було прийняте рішення, що дало старт процедурі приєднання приміських територіальних громад до Бердичева. Кворум, необхідний для розгляду порядку денного зібрався швидко – 35 депутатів цілком вистачило, щоб швидко його ухвалити.
Впоравшись за десять хвилин з рішеннями, присутні перейшли до найголовнішої «страви», яку мов вишуканий десерт, подали наприкінці засідання. Секретар міської ради Василь Толочко зачитав рішення «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад», що стало першим кроком до об’єднання з містом в одну громаду Радянського, Хажина та Гришковець з адміністративним центром у Бердичеві. Депутати не вагаючись, одноголосно підтримали його, жодних заперечень та пропозицій не було.
Щоправда, не всі села які заявляли про наміри приєднатись до міста прийшли на сесію і подали відповідні звернення підкріплені рішеннями. В залі були присутні лише голови сільських рад Радянського і Хажина та Гришковецької селищної ради. Саме вони, витримавши шквал критики від керівництва району, таки ухвалили відповідні рішення про приєднання, тобто входження в майбутньому до об’єднаної міської територіальної громади.
В подальшому, наступним кроком буде створення спільних робочих груп, до яких входитимуть представники сільських та міської громад, які вже обговорюватимуть у практичній площині процедуру об’єднання, вивчатимуться способи підтримки новостворених громад державою.

Відео

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.