Чи будуть в Україні міста без районів? — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Субота, 4 Грудня

Чи будуть в Україні міста без районів?

Ми продовжуємо на сторінках газети висвітлювати хід адміністративно-територіальної реформи як в масштабах нашого міста та району, так і в масштабах всієї України. На днях портал «Українська правда» опублікував інтерв’ю з провідним експертом Мінрегіонбуду щодо цієї реформи, а ми наведемо витяг з цього інтерв’ю, який стосується нашого Бердичева.


«Анатолій Ткачук не має начальницького кабінету в Міністерстві регіонального розвитку і формально навіть не є держслужбовцем – посаду заступника міністра він полишив навесні 2010 року, після перемоги Януковича, а минулого року – не схотів повертатися.


Але часом вплив визначається не лише посадою. Ткачука називають співавтором усіх законопроектів про адміністративно-територіальну реформу, яка нині лише набирає обертів».


«…в нашому проекті вже не передбачається міст обласного значення чи міст-повітів, тобто великих міст, які відокремлені від оточуючої сільської території. Зараз у нас саме така ситуація – навколо великих міст, обласних центрів, є «район-бублик», сільська територія, яка не має центру зростання.


Хоча не всі згодні. Асоціація малих міст разом з «Батьківщиною» кажуть: «Давайте всім містам надамо статус міст обласного значення, витягнемо їх з районів». Але ж практика показала, що якщо з району витягнути місто, залишиться повний депресняк, без внутрішніх зв’язків.


Витягування міст з адміністративних територій іде на шкоду і адмінтериторіям, і містам…»


Тобто, ті кроки, які сьогодні робить міська рада, вибираючи собі сільські громаді, з якими б вона хотіла об’єднуватись, а інші, залишаючи напризволяще, в Мінрегіонбуді не будуть схвалені і затверджені. 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.