В Бердичеві відбувся Всеукраїнський форум спілок воїнів АТО та волонтерів — РІО Бердичів

Понеділок, 18 Жовтня

В Бердичеві відбувся Всеукраїнський форум спілок воїнів АТО та волонтерів

У п’ятницю та суботу в Бердичеві проходив Всеукраїнський форум спілок учасників АТО та волонтерів. Ініціатором проведення такого масштабного заходу стала Житомирська обласна спілка учасників та ветеранів АТО "Схід".


Головна мета форуму — обговорити спільні проблеми, які існують як у нинішніх учасників АТО, так і волонтерів, і знайти спільні шляхи для подолання цих проблем. Головною ж перепоною для захисту інтересів учасників АТО є наразі розрізненість організацій — кожна з них намагається відстоювати права своїх членів самотужки, поодинці. І кожна з організацій змушена проходити свій шлях самостійно. Коли ж обмінятися досвідом, об’єднати спільні зусилля — тоді соціальний захист учасників АТО, волонтерів вийде на новий якісний рівень, вважають учасники форуму. До Бердичева приїхали представники спілок учасників АТО і волонтерських організацій не лише Житомирщини, але й Харківщини, Дніпропетровщини, Львівщини, Одещини, Полтавщини та інших областей.

В п’ятницю всіх учасників форуму привітали керівники Бердичівського району та народний депутат України Олександр Ревега, який взяв на себе повну матеріально-організаційну підготовку заходу. Також він пообіцяв свою подальшу підтримку у всіх волонтерських починаннях. Оздоровчий табір «Березовий Гай», в якому проходив перший день форуму, підготувався до заходу дуже добре, і військові та ветерани почувалися тут затишно і комфортно.

У суботу, 15 серпня, участь у цьому заході, що продовжив роботу в приміщенні Бердичівської РДА, взяв голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський. Як повідомляє прес-служба Житомирської ОДА, керівник області звернувся до бійців зі словами вдячності за вірність військовій присязі та службу Вітчизні. «У найскладніший для країни час ви не залишилися осторонь, а пішли захищати державу. Тепер держава, влада перед вами у боргу. І ми готові виконати всі зобов’язання та державні гарантії перед кожним учасником АТО» - сказав Сергій Машковський. Також він розповів присутнім про програми допомоги та реабілітації учасників АТО, що діють на Житомирщині, і закликав бійців скористатися ними.

Військові та матері загиблих воїнів розповіли про проблеми, з якими вони стикаються. Зокрема, це і затримка з отриманням нагородних відзнак, надання пільг сім’ям загиблих. Голова ОДА запевнив їх, що підніме питання, які їх непокоять, на державному рівні.

Фото: Анатолій Галицький

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.