У Бердичеві відбудеться зустріч з Дмитром Тимчуком, координатором "Інформаційного спротиву" — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

У Бердичеві відбудеться зустріч з Дмитром Тимчуком, координатором "Інформаційного спротиву"

21 вер. 2015 Власкор

Народний депутат України, координатор групи «Інформаційний спротив», політичний журналіст Дмитро Тимчук у середу, 23 вересня завітає у Бердичів, щоб провести майстер-клас для ЗМІ. Поділитись досвідом з колегами він приїде на запрошення бердичівлянина  Дениса Заремського, мобілізованого журналіста.
Народний депутат VIII скликання, у нашому місті провів юність, навчався у Бердичівському коледжі економіки промисловості та права. У 1995 році Дмитро закінчив факультет військової журналістики Львівського вищого військово-політичного училища. Як військовий журналіст Тимчук бував у миротворчих місіях у Іраку, Косово та Лівані.

Дмитро Тимчук – головний редактор інтернет-проекту «Флот2017» і керівник громадської організації «Центр військово-політичних досліджень». Від часу, як на кордонах України з'явилися «зелені чоловічки» Дмитро став координатором групи «Інформаційний спротив». Він являє собою неурядовий проект, головним завданням якого є протидія в інформаційному полі зовнішнім загрозам, що виникають для України в основних сферах: військовій, економічній та енергетичній, а також у сфері інформаційної безпеки.
Майстер клас відбудеться 23 вересня, о 18 годині, за адресою вул.. Європейська 19/10

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.