Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Субота, 3 Грудня

В Бердичеві Ляшко сказав, що Радикальна партія не тратить гроші на бігборди

А ті, хто розставив обабіч доріг тисячі щитів марно витрачають гроші народу. Краще б вони допомогли цими грошима бідним чи хворим. Дехто з присутніх на зустрічі бердичівлян про себе не погодився з таким твердженням київського політика, адже бігборди Радикальної партії в місті все-таки є і чимало. Але, про все по порядку.


Напередодні, в Бердичеві, було анонсовано, що у вихідний день, у свято Захисника Вітчизни, на центральній площі відбудеться чимало культурно-розважальних заходів, на які запрошувались бердичівляни. Але потім, досить терміново, «в зв’язку з погодніми умовами», заходи перенесли в інші місця. Скоріш за все, цими «погодніми умовами» стала інформація про те, що саме в цей час до Бердичева висловив намір приїхати лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Адже всі погодні інформери в інтернеті заздалегідь показували на середу в Бердичеві суху і сонячну погоду.


Саме такого чудового дня близько дванадцятої години, на площі біля виконкому почали збиратись бердичівляни, які не хотіли розважатись, а хотіли послухати популярного політика, хоча для декого, можливо, це теж своєрідна «розвага».


Спочатку зі сцени виступав народний депутат з фракції Радикальної партії Василь Омельченко, який розповідав про поточні справи в парламенті, діяльність фракції та свою роботу на посаді заступника бюджетного комітету, немовби розігріваючи публіку. Але вже за кілька хвилин по дванадцятій, на сцену вийшов Олег Ляшко, і люди, які до цього часу гуляли по всій площі, підтягнулись до трибуни.


Виступ лідера радикалів був доволі спокійним, як на те, що він може для публіки зробити. Нових яскравих месиджів бердичівляни не почули: «радикали – єдині справжні опозиціонери…», «прокурорів всіх розігнати, а на їх місце торговців з базару взяти…», «радикальна партія іде на місцеві вибори потужною командою…» та інші. Потім Олег Ляшко представив кандидатів від партії, які балотуються по місту та зійшов зі сцени «в народ», де й продовжив спілкування.


Після зустрічі, повертаючись до редакції, почув, що дві жіночки похилого віку обговорюють приїзд політика, і запитав, що їм найбільше сподобалось. На що вони відповіли, що їм подобається Олег Ляшко за те, що він у їдальні Верховної Ради «навів порядок», бо депутати «напихалися» там чорною і червоною ікрою. Натомість, інша перехожа сказала, що все це лише балаканина, і нічого Ляшку «не світить».


«Світить» щось Радикальній Партії та її висуванцям на Бердичівщині чи ні, це стане зрозумілим вже через десять днів. 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Фотогалерея

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.