Перша сесія Бердичівської міської ради – команда Мазура в програші — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Середа, 8 Грудня

Перша сесія Бердичівської міської ради – команда Мазура в програші

Щойно завершилась перша сесія Бердичівської міської ради нового скликання. В минулих публікаціях ми пробували спрогнозувати чим вона могла б завершитись, і в дечому помилились. 

Головний підсумок сесії – новобрані депутати не хочуть «співати під дудку» міського голови. Або, принаймні, сьогодні не хотіли. Після всіх обов’язкових процедур першої сесії, як то отримання тимчасових посвідчень, взаємних поздоровлень, вітань і побажань (про що трохи згодом детальніше), Василь Мазур оголосив про вибори секретарі міської ради та запропонував на цю посаду Василя Толочка.


До лічильної комісії обрали 9 чоловік (по одному представнику від кожної партії) і оголосили перерву на 15 хвилин для підготовки таємного голосування. Ця перерва розтяглась ледь не на годину, але врешті-решт голосування розпочалось.


Визначення результатів у лічильної комісії зайняло трохи менше часу, і її голова, Валерій Шелепа, оголосив результати: «За» Василя Толочка – 14 голосів, проти – 23. (голосувало 36 депутатів та міський голова).


Василь Іванович подякував всім нинішнім депутатам, які за нього голосували, та всім колишнім депутатам за плідну співпрацю та розуміння.


На цій ноті міський голова оголосив завершення першої сесії, а ніхто з нових депутатів не був проти такої пропозиції.


Як ми й писали в попередній публікації, тепер ініціатива на стороні депутатів. Саме вони можуть в будь-який момент скликати сесію, подати свою кандидатуру на посаду секретаря ради і затвердити новий склад заступників міського голови та виконавчого комітету. Коли це відбудеться, поки що невідомо.

Фотогалерея

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.