Депутати виділили допомогу родині загиблого бердичівлянина і пораненим військовим — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

Депутати виділили допомогу родині загиблого бердичівлянина і пораненим військовим

Мабуть, єдине рішення, за яке депутати проголосували одноголосно і без попередніх дебатів на позачерговій сесії міської ради, стосувалось виділення коштів людям, які, виконуючи свій обов’язок на сході країни, отримали поранення.

Шістьом пораненим військовослужбовцям, які постраждали в зоні антитерористичної операції, та родині загиблого бердичівлянина депутати виділили матеріальну допомогу. Рідним полеглого на Луганщині Сергія Федоровича Гадіуліна на сесії було виділено 50 тисяч гривень. Солдатам, які в зоні бойових дій отримали поранення, обранці міської громади надали кошти на лікування. Матеріальну допомогу від міської ради отримали: солдат Данило Йосипович Галяновський (3000 тис. грн.), Валентина Лаврик - мати солдата Артура Віталійовича Лаврика - на лікування сина (2000 тис. грн.), Юлія В’ячеславівна Марущак - дружина солдата Андрія Сергійовича Марущака (3000 тис. грн.), Валентина Григорівна Жук - мати старшого солдата Петра Михайловича Жука - на лікування сина (2000 тис. грн.), солдат Олександр Олегович Вінічук (2000 тис. грн.), старший солдат Юлій Цезаревич Шпадківський (2000 тис. грн.).

Відео

Інна Май

Журналіст "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.