ВО «Свобода» закликає бердичівського міського голову підготувати пропозиції по складу виконкому — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Субота, 31 Липня

ВО «Свобода» закликає бердичівського міського голову підготувати пропозиції по складу виконкому

Олексій Побережний, член депутатської фракції ВО «Свобода», надіслав на ім’я міського голови лист звернення, у якому нагадує про необхідність сформувати новий склад виконавчого комітету. Депутат вважає, що мер має підготувати відповідну пропозицію з урахуванням подань, що надійшли від бердичівських осередків політичних партій, і не затягувати цей процес з власних міркувань. Також «свободівець» наголошує на необхідності включення до порядку денного найближчого сесійного засідання проект рішення про утворення виконавчого комітету бердичівської міської ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу.


Бердичівському міському голові
Мазуру В.К.

 

Інформуємо Вас, що відповідно до статті 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчим органом міської ради є виконавчий комітет ради, який утворюється відповідною радою на строк її повноважень.
З метою ефективної реалізації повноважень Бердичівської міської ради VII скликання та задля врегулювання організаційно-правових основ місцевого самоврядування в місті Бердичеві, на виконання статей 26, 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» звертаємося до Вас з проханням згідно зі пунктом 2 статті 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підготувати пропозицію щодо утворення виконавчого комітету Бердичівської міської ради VII з урахуванням подань політичних партій.
Згідно вищевикладеного вимагаємо включити до порядку денного найближчого засідання сесії Бердичівської міської ради проект рішення про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу.


Депутат міськради  О.С. Побережний

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.