Василь Мазур запропонував депутатам кандидатуру на секретаря міської ради — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Вівторок, 3 Серпня

Василь Мазур запропонував депутатам кандидатуру на секретаря міської ради

Все цікавіше стає на політичній арені Бердичева. За два дні до судового засідання, на якому мають розглянути, по суті, позов Володимира Пономарчука, лідера міського осередку політичної партії ВО «Батьківщина», у якому він вимагає скасувати вето міського голови на рішення про обрання його секретарем міської ради, сталась подія, яка може внести в розподіл сил у міській раді свої корективи.


Надвечір вівторка, 8 грудня, під час засідання депутатської комісії, на якій прискіпливо вивчався бюджет міста на наступний 2016 рік, міський голова повідомив розмореним цифрами присутнім, що, керуючись чинним законодавством, висуває нову кандидатуру на секретаря Бердичівської міської ради.


Нагадуємо, в ході попереднього розгляду позову у суді представникам Володимира Пономарчука відмовили у задоволенні клопотання про заборону меру висувати кандидатуру секретаря. Для Василя Мазура це чудовий шанс швиденько запропонувати на посаду секретаря нову кандидатуру, яка може знайти підтримку серед значної частини депутатів. Ним, власне, він і скористався, висунувши на секретаря Юлію Лефтер, очільницю міського осередку «Самопомочі». Відповідне рішення про обрання секретарем пані Лефтер того ж таки дня з’явилось на офіційному порталі міста. Там воно має бути протягом відведених задля дотримання усіх процедур 20-ти днів. За нового секретаря депутати, можливо, голосуватимуть під ялинкою на сесії, що відбудеться 30 і 31 грудня.


Що маємо у підсумку? Василь Мазур у своєму небажанні бачити секретарем Володимира Пономарчука обрав цілком прогнозований шлях і запропонував депутатам подумати над вигідною для себе і для значної частини політичних сил кандидатурою. Молода і ще не досвідчена у містечковій політиці Лефтер, сповнена ідеями розвитку Бердичева, імпонує частині депутатів і, цілком ймовірно, знайде у них підтримку та потрібні голоси у разі винесення питання на чергову сесію міської ради. Тож у судовій залі меру не обов’язково отримати переконливу перемогу, а достатньо лише затягнути процес до обрання нового секретаря.

Відео

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.