Депутати Бердичівської районної ради ділили кошти від перевиконання бюджету — РІО Бердичів

Субота, 31 Липня

Депутати Бердичівської районної ради ділили кошти від перевиконання бюджету

Або принаймні намагалися це зробити на останній сесії, яка відбулась на минулому тижні. Так-як неждано-негадано в районному бюджеті з’явилось трохи «лишніх» грошей (близько 600 тисяч), депутати вирішили направити їх на вирішення локальних проблем в селах своїх виборців. Зробили це завчасно, подавши відповідні листи до районної ради, і спокійно дожидались сесії, яка б затвердила використання цих коштів.


Але вже на бюджетній комісії стало зрозуміло, що просто так давати гроші на вирішення депутатських запитів ніхто не збирається. Після тривалих дискусій деякі депутати відізвали свої прохання, а іншим п’яти депутатам вирішили дати порівну по десять тисяч гривень, незалежно від масштабів проблем.


Безпосередньо на сесії протистоянні між депутатами та керівництвом райдержадміністрації лише посилилось. Голова РДА Едуард Томашевський виступив проти того, щоб просто роздавати гроші на виконання депутатських обіцянок, він пропонував притримати ці кошти до наступного року і використати їх на загально районні потреби. В свою чергу, заступник голови райради Олена Рудик підтримала депутатів у їх прагненні зробити хоч і невеликі, але конкретні кроки по поліпшенню життя сільських громад. І врешті решт, саме за це і проголосувала більшість обранців.


Крім бюджету, на сесії ще утворили президію ради, прийняли регламент ради та положення про постійні комісії, затвердили у новій редакції статути Красівської та Малослківської шкіл, затвердили грошову оцінку кількох земельних ділянок та дали дозвіл на розробку технічної документації на земельну ділянку, яка знаходиться безпосередньо під будівлею РДА.

IMG 4235

IMG 4237

IMG 4240

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.