Бердичівські військові навчаються за програмою НАТО — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Вівторок, 3 Серпня

Бердичівські військові навчаються за програмою НАТО

Третя група бердичівських військовослужбовців отримала дипломи і сертифікати про закінчення курсів з фахової перепідготовки. Нові для себе спеціальності, пов’язані з комп’ютерним дизайном, здобули 28 військових, що звільнились у запас, і ті, хто повернувся із зони АТО. Проводили навчання на базі гарнізонного Будинку офіцерів викладачі Хмельницького національного університету. Фінансову підтримку перекваліфікації військових не лише в Бердичеві, але й по всій Україні, здійснює програма НАТО «Партнерство заради миру».

Більше трьох тисяч офіцерів, які звільняються в запас або мають звільнитись, отримали нові для себе спеціальності. Попитом у військових користуються професії, пов’язані з комп’ютерними системами і мережами, графічним дизайном і рекламою та спеціальностями економічного профілю. Курси, що тривають близько двох з половиною місяців, розраховані на задоволення потреб працевлаштування колишніх військовослужбовців у цивільному житті, виходячи з аналізу ринку праці.


«На сьогодні ця програма дуже актуальна, оскільки здійснюється постійна ротація військових, багато хто з них, повернувшись додому, мають адаптуватись в цивільному житті, потребують допомоги і підтримки. У Бердичеві ці курси користуються попитом. Одночасно з тим, що випускається третя група, уже завершується набір до четвертої за цими ж спеціальностями», - каже Михайло Войнаренко, перший проректор Хмельницького національного університету, доктор економічних наук, директор центру перепідготовки та соціальної адаптації за програмою НАТО «Партнерство заради миру».


Сертифікати слухачам курсів вручали у неділю, 13 грудня, в Будинку офіцерів Крістофер Штаудт, менеджер програм НАТО в Україні та його заступниця Олександра Огороднікова, які завітали у Бердичів, щоб привітати військових зі здобуттям нового фаху.

Фотогалерея

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.