На бердичівських вулицях збільшиться кількість камер — РІО Бердичів

На бердичівських вулицях збільшиться кількість камер

Одним з плюсів нинішньої депутатської каденції є активна робота з людьми і після виборчих перегонів. Чи не на кожній сесії депутати виступають зі зверненнями, отриманими від бердичівлян. Не стало винятком і сесійне засідання, що відбулось 25 грудня, у п’ятницю. Після озвучення порядку денного на президію посипались плоди депутатської роботи. Представники «Радикальної партії» Олега Ляшка, «Самопомочі», «Свободи», «Блоку Петра Порошенка» та «Патріотичної партії України» озвучили близько десяти запитів, які стосувались якості доріг, освітлення, несанкціонованих сміттєзвалищ, безпеки дорожнього руху тощо.


Наразі чільне місце серед загальноміських проблем посідає ріст злочинності. На фоні непростої ситуації в країні люди, у прагненні заробити трохи грошей, не завжди обирають чесний шлях. Розбійні напади і крадіжки у Бердичеві посідають чільне місце серед скоєних злочинів, досить часто знахабнілі зловмисники грабують людей просто на вулицях. Тож, щоб уникнути або, хоча б, зменшити кількість злочинів на вулицях, правоохоронець Олександр Велімовський, депутат від « партії» Олега Ляшка, звернувся до посадовців з пропозицією обладнати громадські місця засобами відеоспостереження.


Камери міліціонер пропонує встановити на в’їздах в Бердичів, у центральній частині міста, біля торгових та розважальних центрів, навчальних закладів, вокзалів, стратегічних об’єктів та ,у решті місць масового скупчення людей. «Проблема безпеки людей на сьогодні є актуальною, а досвід українських міст демонструє позивний ефект від впровадження систем відеоспостереження», - зауважив Олександр Велімовський, виступаючи перед колегами.


У 2011 році міліція, спільно з бердичівською владою, вже розпочали втілювати в життя проект «Бердичів – безпечне місто», завдяки якому у місті було встановлено систему відеоспостереження з централізованим пунктом управління. Завдяки цьому, зараз в режимі «онлайн» можна спостерігати,що відбувається в тій чи іншій частині міста. Подальша робота в цьому напрямку дасть можливість забезпечити ефективне управління патрульними службами, своєчасне інформування і реагування на надзвичайні ситуації та встановлення осіб, причетних до злочинів, скоєних на території міста. Все, що для цього потрібно – камери з високою якістю, відеоспроможні давати якісну картинку і в нічний час. Якісні камери зовнішнього відеоспостереження - задоволення не з дешевих, тож, щоб продовжити їх встановлювати, потрібно закласти в бюджеті на наступний рік певні кошти.


В першу чергу, на думку, правоохоронця, слід встановити камери на перехрестях вулиць Житомирської та Раскової, Богдана Хмельницького та Шевченка, Володарського та Чуднівської, площі Сідлецької, вулиці Котовського та Бр. Міхеєвих, Червоній (студія «Різома» Залевського), вулиці Вінницькій та на всіх в’їздах в Бердичів. В майбутньому, при прийнятті на основі звернення відповідного рішення, камери на міських вулицях та перехрестях встановлюватимуть почергово.

Відео

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.