Члени виконкому зібрались на останнє в нинішньому році засідання — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Субота, 31 Липня

Члени виконкому зібрались на останнє в нинішньому році засідання

Низка поточних питань скликала нині діючий старий склад виконкому на останнє в році, що минає, засідання. Важливі в житті міста і громади рішення розглядались 28 грудня. Звичних папок з різних відділів та управлінь міської ради було не дуже багато, тож саме засідання пройшло швидко. Варто зазначити, що з порядку денного було знято ряд питань, пов’язаних з діяльністю самого виконавчого комітету на наступний, 2016 рік. Адже достеменно ще невідомо, чи депутати схвалять запропонований міським головою новий склад виконавчого комітету. У них є власне бачення його роботи і бажання «проштовхнути» представників своїх політичних сил.


Одним з перших питань присутні схвалили подання документів на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» бердичівлянці Світлані Мазурець, яка має особливі заслуги у вихованні дітей. Після цього рішення було розглянуто виділення матеріальної допомоги внутрішнім переселенцям, що приїхали до міста з Криму та східних областей. Нині, за інформацією від управління праці та соціального захисту населення, в Бердичеві налічується понад 700 осіб, що були змушені покинути свої домівки через бойові дії та окупацію півострова.


Також члени виконкому затвердили результати обстеження пасажирського потоку, які проводились, щоб обрахувати коефіцієнт перевезення пільгових категорій населення, схвалили тарифи для вже існуючих об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та створення одного нового ОСББ. Не забули присутні продовжити пільги на сплату комунальних послуг для родин бердичівлян-учасників бойових дій на сході країни та схвалили виділення коштів на ремонт трьох квартир, в яких проживають інваліди ВВв. Завершилось засідання внесенням змін до штатних розписів художньої школи та міського Палацу культури імені Олексія Шабельника.

DSCN2063

Відео

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.