В Андріяшівці обрали нового голову — РІО Бердичів

Субота, 31 Липня

27 грудня в селі Андріяшівка Бердичівського району відбулись позачергові вибори сільського голови. Нагадаємо, що в день, коли проходили вибори по всій країні,в Андріяшівці не виявилось жодного офіційно зареєстрованого кандидата на цю посаду. Адже там спочатку від Радикальної партії було висунуто кандидатуру Світлани Гуменюк, а в останній день представники партії приїхали і зняли її з реєстрації.


Тепер Світлана Гуменюк вже балотувалась, як самовисуванка, але у списках кандидатів була не одна. Конкуренцію їй склали також самовисуванець Сергій Базилівський та представник знову ж таки Радикальної партії – Владислав Пінчук.


У день повторного голосування жителі Андріяшівки показали нечувану раніше явку. З 440 виборців на дільницю прийшло рекордних 264 чоловіка. За Пінчука проголосувало 12 чоловік, за Світлану Гуменюк - 100 чоловік, а переможцем виборів став Базилівський Сергій Васильович, за якого віддали свої голоси 148 жителів села.


Якщо в країні продовжиться розпочата територіальна реформа, то Андріяшівська громада стане чи не першою в районі, яка приєднається якщо не до Райгородка, то до об’єднаної районної чи міськрайонної громади. Отже цей сільський голова, можливо, буде останнім.


Як саме і з ким саме буде в майбутньому Андріяшівка, новообраному голові хочеться побажати натхнення і терпіння на цій нелегкій посаді, скільки б не тривала його каденція.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.