Бердичівські депутати сформували комісії і затвердили регламент — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичівські депутати сформували комісії і затвердили регламент

Після нового року депутати Бердичівської міської ради зможуть ще з більшим ентузіазмом працювати на благо міста. Адже рік для обранців громади завершився позитивно – на останній, в минулому році, сесії вони проголосували за створення депутатських комісій і регламент.


Засідання, скликане 30 грудня, уже традиційно розпочалось з розгляду депутатських запитів і звернень. Варто зазначити, що тепер розгляд запитів на початку сесій чітко прописаний в ухваленому регламенті. Крім того, внісши відповідну поправку у цей документ, депутати домоглись того, щоб політичні сили мали змогу пропонувати свої кандидатури до складу виконавчого комітету.


Серед буденних проблем, озвучених присутніми, чільне місце посідали негаразди у галузі ЖКГ: освітлення вулиць, ремонти будинків і мереж, продовження маршрутів пасажирського транспорту, встановлення дитячих майданчиків тощо. Від звернень перейшли до голосування за склад постійних комісій та їхніх голів. Оскільки депутати попередньо не раз обговорювали це питання, процедура пройшла швидко і без суттєвих зауважень.


Головою постійної комісії депутатської діяльності, законності, антикорупційної політики та правопорядку депутати обрали Олександра Велімовського («Радикальна партія» Олега Ляшка). Допомагатимуть йому четверо депутатів, які увійшли до її складу: Віталій Березовенко (БПП «Солідарність»), Ярослав Бессаліцьких (БПП «Солідарність»), Андрій Казаченко(«Радикальна партія» Олега Ляшка), Тетяна Домбровська («Об'єднання «Самопоміч»).


Представник «Самопомочі» Володимир Сенча очолив постійну комісію інфраструктурного та стратегічного розвитку міста, промоції та міжнародної співпраці. До її складу увійшли: Юрій Сокальський («Батьківщина»), Анна Ястремська-Нагорна та Юлія Бабій (Блок Петра Порошенка «Солідарність»), Наталя Коваль («Радикальна партія» Олега Ляшка), Вадим Слюсарєв («УКРОП»), Володимир Пономарчук («Батьківщина»).


Головою постійної комісії соціально-економічного розвитку, енергоефективності, бюджету, фінансів і цін депутати обрали Станіслава Лужанського («Патріотична партія України»). Окрім пана Лужанського, до її складу увійшло 6 депутатів: Артем Кашпірук («Самопоміч»), Віталій Верещак та Ірина Тонкошкура (БПП «Солідарність»), Володимир Осипенко («Батьківщина»), Юлія Шелегон («Радикальна партія» Олега Ляшка), Володимир Шморгун («Опозиційний Блок»).


Постійну комісію житлової політики, інженерного господарства, будівництва, транспорту, землекористування, комунального майна та власності, благоустрою та екології очолив Роман Левицький (БПП «Солідарність»). До її складу увійшли: Андрій Чепіль («Патріотична партія України»), Валерій шелепа (ВО «Батьківщина»), Василь Толочко (БПП «Солідарність»), Олександр Коломієць («Радикальна партія» Олега Ляшка), Анатолій Мартусенко («УКРОП»), Олег Радецький (ВО «Батьківщина»), Володимир Левандовський («Опозиційний Блок»).


Головою постійної комісії охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту, спорту, туризму, молодіжної політики обрали Олексія Побережного. Допомагатимуть йому у вирішенні гуманітарних питань: Наталя Надрага (ВО «Батьківщина»), Наталя Рибак (БПП «Солідарність»), Роман Шимонко (БПП «Солідарність»), Анатолій Кривушин (ВО «Свобода»), Юрій Яремчук («Самопоміч») та Ніна Альвас («УКРОП»).

Фотогалерея

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.