В апеляційниому суді щодо посади секретаря Бердичівської міськради - перерва до 11 лютого — РІО Бердичів

Субота, 4 Грудня

В апеляційниому суді щодо посади секретаря Бердичівської міськради - перерва до 11 лютого

Вчора в Житомирському апеляційному адміністративному суді слухалась справа щодо законності обрання секретарем Бердичівської міської ради Володимира Пономарчука.

Нагадаємо читачам, що Володимир Пономарчук був обраний секретарем міської ради таємним голосуванням більшістю депутатів. Але міський голова Василь Мазур відмовився підписувати рішення про це, посилаючись на те, що відповідний проект рішення не був оприлюднений за 20 днів до цього на офіційному сайті.

 

Тобто, в п’ятиста містах України, де після місцевих виборів обрали відповідних секретарів міськрад, за двадцять днів оприлюднювати майбутнього переможця виборів не догадались, і це їм не завадило нормально обратись і нормально працювати.

 

В одному з міст Івано-франківської області теж була колізія між мером і новообраним секретарем, але вона швидко вирішилась. Я зателефонував і поспілкувався з колишнім секретарем міськради, який розповів, що мер покомизився з півдня, та  й підписав відповідне рішення. Адже розуміє, що воно є цілком законним.

 

В Бердичеві ж без судового розгляду не обійшлось. Суд першої інстанції визнав повне право Володимира Пономарчука зайняти посаду секретаря міської ради, і відповідно, незаконність дій міського голови Бердичева.

 

Але й на цьому історія не закінчилась. Міський голова подав апеляцію на рішення Бердичівського суду. Зазвичай в апеляційному суді розгляд триває набагато швидше, за одне два засідання судді виносять свій вердикт. Та з першого засідання цього разу не вийшло.

 

Суд вислухав обидві сторони, які не тільки розповіли свої аргументи, але й поставили запитання одна одній. Василя Мазура в суді представляли Віталій Березовенко та юрист міськвиконкому, а Володимир Пономарчук був на засіданні особисто, хоча й не сам, а разом з досвідченим юристом.

 

Через півтори години з початку слухань, було оголошено перерву. Наступне судове слухання (можливо й останнє) відбудеться 11 лютого о 10.00.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.