Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

П'ятниця, 22 Вересня

Бердичівський депутат хоче, щоб кошти з міського бюджету виділялись справедливо

Урівняти шанси всіх громадських організацій в можливості отримати кошти з міського бюджету запропонував депутат міської ради Станіслав Лужанський.

На засіданні постійної комісії соціально-економічного розвитку, енергоефективності, бюджету, фінансів і цін, він виніс на розгляд проект положення про Бердичівський міський конкурс соціальних проектів неприбуткових громадських організацій, який визначає порядок підготовки, оголошення та проведення міського конкурсу соціальних проектів неприбуткових громадських організацій, що діють на території міста Бердичів. В зв’язку з зверненнями інших громадських організацій про надання фінансової підтримки було прийнято рішення про надання рекомендації фінансовому управлінню ,призупинити виділення коштів до прийняття даного положення, яке урівняє та дасть можливість всім громадським організаціям взяти участь в конкурсі на рівних умовах. За дану пропозицію проголосували одноголосно всі присутні члени комісії. З основними положеннями ви можете ознайомитись на сайті РІО Бердичів.

Відео

Офіційна інформація

Довічне ув’язнення присудили у Бердичеві убивцям лісника

Довічне ув’язнення присудили у Бердичеві убивцям лісника

22 вересня 2023

Бердичівський міськрайонний суд ухвалив обвинувальний вирок стосовно трьох чоловіків, яких визнав винними в умисному убивстві, скоєному з особливою жорстокістю, за попередньою змовою групою осіб (п. 4,12 ч.2 ст...

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.