П'ятниця, 28 Січня

Майже за чотири години сесії Бердичівська міська рада не розглянула ще ні одного питання з порядку денного

Йшла четверта година сесії міської ради. Кількість присутніх у залі людей, які прийшли сюди ще з самого початку, не змінилася навіть після першої перерви. Та й як тут вона зміниться, якщо люди ці прийшли, щоб почути та, можливо, висловити свою думку стосовно того чи іншого питання, включеного до порядку денного сесії, а питання ці ще навіть не розглядалися.


Четверту годину емоційної та напруженої обстановки, що склалася у в актовій залі міської ради, займали голосування щодо включення в порядок денний сесії тих питань, які, за словами голів та членів профільних комісій в принципі там повинні були бути, та з якихось причин не потрапили до списку. Після звинувачення ще до першої перерви в некомпетентності та у невиконанні секретаріатом своїх обов’язків, депутати продовжили сесію з включення все ж таки цих питань до списку. І хоч голосування мало на меті для початку включити питання до порядку денного, по кожному з них проходили довгі та емоційні виступи бажаючих бердичівлян, представників міських підприємств та депутатів. Говорили про накладення мораторію на комунальні тарифи, хоч паралельно цьому йшлося і про лист-звернення від міського голови та управління праці і соціального захисту населення, про який на засіданні виконкому оголосили і направили до Кабінету Міністрів України. Після численних дискусій рішення про внесення до порядку денного мораторію на тарифи не було прийняте: 15 «за», 16 «проти», 5 «утримались». Бурхливі дискусії точилися і стосовно податку на нерухомість, в яких брали участь і жителі міста. Та було вирішено, що спочатку начальник податкової в коридорі віч-на віч роз’яснить бердичівлянину, чому такі цифри в його паперах, а потім до цього питання в разі чого повернуться.


Завершальним питанням перед другою, вже довшою перервою, що його прагнули включити до порядку денного, стало питання Центру реабілітації дітей-інвалідів, про який неодноразово вже писалося в публікаціях і над яким неодноразово працювала комісія. Тут теж свої думки виказували і директор Центру, і батьки, і депутати. Після криків, обвинувачень секретаря у брехливості та інших емоційних виказувань питання внесли до порядку денного сесії. А далі оголосили перерву, після якої, сподіваємось, почнеться розгляд тих сорока запланованих питань та кількох додаткових. Та мало віриться, що обмежиться ця сесія лише сьогоднішнім днем.

 

Також читайте: Бритоголові спортсмени на сесії Бердичівської міської ради старанно ховають обличчя від фотокамер

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.