П'ятниця, 22 Вересня

З десятої ранку до десятої вечора тривала сесія Бердичівської міської ради

Сьогодні ми вже розповідали про хід роботи сесії міської ради, то ж продовжимо цю розповідь, акцентуючи на хронології подій.

 

 

Отже, о 16.15 на сесії нарешті прийняли порядок денний та приступили до розгляду сорока запланованих питань.

16.40 – заслухали і прийняли до розгляду численні депутатські запити,тобто вирішили питання №1 порядку денного. Потім швидко прийняли друге питання щодо виділення матеріальної допомоги та перейшли до третього питання «Про внесенні змін до бюджету на 2016 рік. Швидкість при цьому впала до мінімуму. Більше години мусолили як виділяти кошти на ремонт лазні, і чи виділяти їх взагалі, знову й знову говорили про те, яким тягарем впали на міський бюджет ПТУ, в яких більше полини учнів – не жителі Бердичева та слухали скільки грошей «подарували» місту депутати обласної ради.

17.50 – питання №3 проголосували в цілому. Депутати поглядали на годинники, адже робочий день підходив до кінця,і у кожного були свої плани на вечір, але тут почалось найцікавіше.

Спочатку Василь Мазур запропонував перенести сесію на завтра, на 9.00, депутати почали наполягати на 10.00, тоді головуючий сказав, що потрібно попрацювати ще годинку, але на голосування поставив пропозицію продовжити сесію до вирішення всіх питань. Хоча за це проголосувало всього 15 депутатів, але цього виявилось досить, так як для процедурних питань вистачає третини голосів.

Почались сварки, взаємні образи, і депутат Осипенко запропонував проголосувати перенесення на завтра, на 10.00. Тоді міський голова запропонував взагалі перенести сесію на 15 днів, а просто так… Цим самим він остаточно привів в «замешательство» більшість депутатів, які вже не знали за що голосувать і як голосувать. Першим здали нерви у депутатів фракції «Батьківщина», які оголосили, що далі вони в «концерті» участі не беруть і вийшли з зали. Слідом за ними так само зробили депутати з «Свободи» та «Патріотичної партії».

Здавалось, що міський голова або зразу запланував такий варіант розвитку подій і свідомо тягнув час, або ж така думка прийшла йому десь під обід, коли впевнився, що в нього є в залі більшість. Тому що відразу ті депутати, що залишились взялись до розгляду інших питань порядку денного.

18.30 – коли в залі розглядалось питання №4, в фойє, куди вийшли опозиціонери, ледь не спалахнула бійка, яку намагався спровокувати депутат Осіпенко,ось тут і нагодились працівники міліції, півдесятка яких нудьгували тут із самого ранку.

18.40 – питання №6 про допомогу військовим частинам міста.

18.45 – Про міську програму розвитку фізкультури і спорту.

18.48 – Про програму розвитку ЖКГ а потім про вихід із засновників  газети «Земля Бердичівська»

19.00 – про ліквідацію другого жеку та КП «Житловик» (питання №№ 12 та 13)

19.10 – питання №№15, 16, 17, 18 (тут міський голова встав і стоячи продовжив засідання)

19.15 – питання №№ 20, 21, 22 (приймались кількістю голосів або 21, або 20, якщо хтось з депутатів ішов на перекур або в туалет, але тільки по черзі)

19.30 – питання №№ 28-35

19.48 - №№36-38

19.53 – питання № 39 про перейменування вулиць та провулків Бердичева. Тут вже міський голова розслабився і люб’язно надав слово представникам громадськості, які зранку чекали, щоб сказати його на захист свого бачення нових чи старих назв своїх вулиць та керуючій справами виконкому, яка доводила свою правоту в заочній дискусії з депутатами, які покинули залу.

21.05 – Питання № 39 було проголосовано в цілому.

21.22 – Знову говорили про реабілітаційний центр та гроші на його ремонт.

21.37 – Повторно повернулись до розгляду питання №33

21.42 – Перейшли до питання «Різне»

21.48 – міський голова подякував всім і оголосив сесію закритою.

Подробиці  в наступних публікаціях.

ses1ses2ses3ses4ses5ses6

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

Довічне ув’язнення присудили у Бердичеві убивцям лісника

Довічне ув’язнення присудили у Бердичеві убивцям лісника

22 вересня 2023

Бердичівський міськрайонний суд ухвалив обвинувальний вирок стосовно трьох чоловіків, яких визнав винними в умисному убивстві, скоєному з особливою жорстокістю, за попередньою змовою групою осіб (п. 4,12 ч.2 ст...

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.