Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

П'ятниця, 28 Січня

Чи поставлять поруч свої підписи мер Бердичева Мазур та голова облради Лабунська?

На останню сесію міської ради готувалось набагато більше документів, ніж їх розглядалось. Не попали на розгляд проекти рішень, запропоновані і підготовлені членами фракції партії «Батьківщина», керівником міського осередку Патріотичної партії і той проект, в якому дійсно поруч мали стояти підписи нашого міського голови та голови обласної ради. Ось з нього і почнемо.


Називається проект рішення «Про затвердження угоди про співпрацю» і йдеться в ньому про традиційну та майже технічну процедуру, яку роками робили, навіть особливо не задумуючись. Подібні угоди з облрадою укладаються всіма районними і міськими радами вже досить давно, а сільські ради, відповідно, укладають угоди з районними.


В 2011 році, наприклад, така процедура на сесії Бердичівської міської ради не зайняла навіть кількох хвилин, ніхто ні про що не питав, проголосували і крапка http://www.rio-berdychiv.info/novini/politika/item/1375-uhodi-mizh-berdychevom-ta-zhytomyrom-buty.html. Можливо тому, що тоді головою обласної ради був Йосип Антонович Запаловський з дружньої Партії Регіонів, бо фактів підписання подібної угоди з облрадою, коли там «командувала» Ірина Максимівна Синявська, в мережі Інтернет не знайшлося.


Отже публікуємо нижче на сайті проект цієї угоди і б’ємося об заклад на пляшку коньяку, що підписи, вказані в проекті, під нею не з’являться протягом найближчих місяців (або й років).


Станіслав Лужанський підготував до минулої сесії аж три проекти рішень: «Про організацію підготовки та проведення громадського опитування», «Про правила утримання домашніх тварин мешканцями міста Бердичів» та «Про затвердження Положення про порядок розміщення телекомунікаційних мереж… …в житлових будинках та на опорах, що належать до власності територіальної громади міста Бердичева».


Жоден з цих проектів не пройшов далі профільної комісії, хоча часу на їх підготовку автор затратив, напевно, немало. Чим не сподобались його проекти тим, хто зараз приймає рішення в міській раді, залишилось незрозумілим.


Зате зовсім зрозумілим є те, що проекти рішень, які підготували і подали на засідання профільних комісій депутати від «Батьківщини» Володимир Пономачук і Валерій Шелепа, не прийняли і не приймуть доти, доки Мазур буде міським головою, якби гарно вони не називались і наскільки б корисними для бердичівлян вони були. Напевно тому «Порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування міста Бердичева» та «Положення про консультації з громадськістю в місті Бердичеві» будуть лежати «під сукном» доти, поки не наступить час «х».


Зате пропозиція секретаря міської ради Юлії Лефтер щодо залучення жителів до прямого вирішення, куди підуть кошти з міського бюджету (поки що лише по сто тисяч гривень на мікрорайон), вже й на офіційному сайті оприлюднена і навіть отримала там непогану промоцію у вигляді яскравої презентації.


Отже сезон відпусток закінчився, розпочинається новий політичний сезон і, думаю, в Бердичеві він буде не менш цікавий, ніж попередній.

zayava

zayava1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.