Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Субота, 30 Вересня

Завдяки чому, а точніше кому, міський бюджет Бердичева зекономив цьогоріч 180 тисяч гривень

До закінчення 2016 року залишилося не так вже й багато часу – два місяці. Тому Бердичівська міська рада, зібравшись на останній сесії, голосуванням присутніх депутатів затверджувала деякі зміни до міського бюджету, адже не на всі напрямки та об’єкти міста вдалося залучити кошти та використати в повному об’ємі до кінця поточного року. Тому з одних розпорядників коштів невитрачені суми знімали і перекидали на іншу сферу, де вони були б необхідними. Після внесених змін , з якими у більшості випадків депутати погоджувались, стало зрозумілим і те, що не лише витрачає, але й економить гроші міського бюджету Бердичівська міська рада. Причому економія по одній галузі, а точніше розпоряднику, склала 180 тисяч, що в принципі не так вже й мало.

Мова йде про управління праці та соціального захисту населення. В таблиці пункту «У зв’язку із необхідністю фінансування видатків до видаткової частини спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку) на 2016 внесено наступні зміни…» серед численних сум, виділених на ремонти, реконструкції, придбання обладнання, фігурувала і сума в 190 тисяч гривень, яку планували віддати на капітальний ремонт приміщення центру «Промінчик» по вул. Руській, 18. Загалом це питання, як ми вже зазначали раніше, розглядалося ще перед сесією. Вперше на позачерговій сесії міської ради його зняли з порядку денного через відсутність відповідної документації та кошторису для виконання капітального ремонту. Тоді ж було вирішено, що перед наступною сесією буде ще час розглянути це питання на постійній комісії. Але, коли дійшла черга до тієї ж комісії, то керівник Тимофій Клим не приніс ніяких документів та розрахунків на загальний огляд депутатам, сказавши, що вони готові, але принесуть їх завтра-післязавтра. І хоча в той день обговорення і обурення розпочалося, бо більшість депутатів вважали не доцільним виділяти такі кошти центру, враховуючи, що планується відкрити Центр реабілітації на базі колишньої ДЮСШ. Дехто навіть і зазначав, що цієї суми буде мало, враховуючи фронт роботи, який потрібно там виконувати, бо виїзні комісії бачили стан того підвального приміщення з сирістю та цвіллю, непристосований для даної діяльності. Та через відсутність документів надовго тоді ця суперечка не затягнулась. Тим більше, що міський голова, котрий був завітав на засідання постійної комісії, вирішив її однією фразою: «Якщо до сесії ви принесете документи, в чому я сумніваюся, то тоді і будемо розглядати і вирішувати дане питання».


Та сумніви міського голови виправдались, бо ні до сесії, ні самій сесії документи, про існування яких божився Тимофій Клим, не були принесені. В зв’язку з цим сваритися, сперечатися та зупинятися на цьому питання детально не стали. Вирішили з зазначеної суми в 190 тисяч гривень виділити лише 10 тисяч для експертизи та розробки документації, щоб знати, яку суму треба виділити для капітального ремонту приміщення «Промінчика», вистачить її чи, можливо, ні. Але також і зазначили, що приміщення в будь-якому випадку потрібно зберегти. За дану поправку зміни виділеної суми депутати проголосували одноголосно. А далі обговорення та вирішення цього питання буде проходити вже в наступному році, коли формуватиметься міський бюджет. Тому часу для підготовки документів вистачить, а от яка сума фігуруватиме у них – поки невідомо.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Офіційна інформація

У справі про вісьмох загиблих через отруєння чадним газом у Бердичеві суд змінив порядок дослідження доказів

У справі про вісьмох загиблих через отруєння чадним газом у Бердичеві суд змінив порядок дослідження доказів

28 вересня 2023

28-го вересня 2023-го року у Бердичівському міськрайонному суді відбулося судове засідання у справі по обвинуваченню колишньої директорки ВЖРЕП та майстрині- профілактика цього ж підприємства у порушенні правил...

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.