Кабмін схвалив проект держбюджету на 2017 рік з "мінімалкою" 3200 грн — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Середа, 12 Трв

  • Ада Роговцева

Кабмін схвалив проект держбюджету на 2017 рік з "мінімалкою" 3200 грн

У четвер Кабмін на своєму позачерговому засіданні схвалив проект держбюджету на 2017 рік та спрямував його на розгляд Верховної Ради у 2-ому читанні.


Прем’єр Володимир Гройсман назвав документ «абсолютно чесним», «збалансованим» і «реальним». За його словами, дефіцит проекту держкошторису лишився на рівні 3% ВВП.


Основна новація документу – підвищення рівня мінімальної зарплати з 1 січня до 3200 грн.


За словами В. Гройсмана, це було спільне рішення Президента, уряду, коаліції Верховної Ради. Він запевнив, що "жодної "зрівнялівки" не буде" і назвав підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн «реальним кроком боротьби з бідністю». В. Гройсман наголосив, що уряд планує відв`язати від показника мінімальної зарплати будь-яке зростання зарплат для чиновників, суддів чи прокурорів.


У цьому контексті міністр соцполітики Андрій Рева підкреслив, що внесені правки щодо підвищення мінімальної зарплати будуть діяти в тому випадку, якщо Верховна Рада підтримає низку законів. За його словами, в разі відмови парламенту прийняти відповідні закони, проект бюджету залишиться в тому варіанті, в якому був поданий до ВР у вересні, пише «РБК-Україна».


Прем’єр зауважив, що уряд вперше запроваджує перший тарифний розряд у єдиній тарифній сітці на рівні 1600 грн. "Ми маємо абсолютно реальні розрахунки, – констатував В. Гройсман. – Жодних непередбачуваних інфляційних процесів, жодних включень верстатів для того, щоб друкувати гроші не буде. Це реальне підвищення заробітної плати. Інфляція буде лишатися у прогнозованих рамках так, як ми заклали у проекті бюджету на 2017 рік".


Глава Кабміну зазначив, що в проекті держбюджету збережене зростання зарплати освітян на 30%, лікарів – на 20%, забезпечено майже 6 млрд грн на придбання ліків для громадян, 5,5 млрд грн на підтримку фермерських господарств. До часу голосування уряд має намір спільно з народними депутатами знайти рішення і збільшити обсяг такої підтримки до 10 млрд грн.


Також уряд зберігає систему децентралізації, передбачає створення Фонду енергоефективності, планує виділити вдвічі більше ресурсів на масштабне будівництво доріг та видатки на сферу безпеки і оборони. Зокрема, уряд підтримує рішення, яке було прийнято спільно з міністром внутрішніх справ, щодо підвищення зарплати працівникам карного розшуку і слідчим Нацполіції.

Groshi1

За матеріалами: http://finbalance.com.ua/

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.