В Бердичеві засекретили кошторис проведення новорічно-різдвяних свят — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

В Бердичеві засекретили кошторис проведення новорічно-різдвяних свят

14 лист. 2016

Минулої п’ятниці на офіційному сайті міської ради було оприлюднено проекти трьох рішень виконавчого комітету Бердичівської міської ради, які стосуються підготовки і проведення новорічно-різдвяних свят. Проект рішення №558 «Про підготовку та проведення новорічно-різдвяних свят», №559 – «Про початок новорічно-різдвяних свят» та рішення №560 – «Про придбання новорічних подарунків»


В кожному з цих рішень детально розписані відповідальні за проведення всіх заходів, створено аж цілих два оргкомітету з цих питань, до яких увійшли поважні бердичівські чиновники, і в кожному рішенні сказано про існування додатку з кошторисом, необхідним для оплати всіх цих заходів.


Так ось, саме ці додатки і виявились засекреченими, тобто не оприлюдненими для широкого загалу бердичівлян.


Чому так зроблено – незрозуміло. Або фінансове управління ще не встигло розробити такий кошторис, або переробити його з минулорічного не представляється можливим внаслідок річної інфляції (бо інші частини цих рішень просто скопійовані з минулорічних і в деяких навіть рік не поміняли з 2015 на 2016), або ж за рахунок завищеної вартості дитячих новорічних подарунків у виконкомі сподіваються ще зекономити на наїдки і напої для святкування дорослих членів всіх нижчеперерахованих оргкомітетів…

558 1

558 2

558 3

559 1

559 2

559 3

559 4

560

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.