Понеділок, 2 Жовтня

На сесії Бердичівської міської ради терміново розподіляли кошти субвенцій з держави та області

У четвер, 17 листопада, в приміщенні міської ради 26 депутатів, працівники виконавчого комітету, міський горлова та секретар міської ради зібралися на позачергову сесію. Такий поспіх, в плані позачерговості, виник тому, що назріла гостра потреба внести зміни до міського бюджету. Місто отримало кошти з державного та обласного бюджетів відповідно, тому, оскільки не за горами наближення кінця 2016 року, потрібно розподілити кошти на необхідні для різних установ витрати.


Три запитання та запропоноване четверте у вигляді депутатських запитів навіювали на думку, що надовго сесія, яку провели наприкінці робочого тижня, не затягнеться. І воно так би і було, якби розділ «Різне» не зайняв більше часу, ніж основні питання порядку денного.


На що будуть розподілені кошти субвенцій та в яких розмірах, розповіла присутнім депутатам начальник фінансового управління виконавчого комітету Бердичівської міської ради Алла Пацата. Кожному розпоряднику виділяється певна сума грошей на об’єкти згідно проектно-кошторисної документації. Було зазначено, що 1 мільйон гривень з коштів, що надійшли до міського бюджету, буде виділено на капітальний ремонт адмінприміщення виконавчого комітету міської ради. Маються на увазі металопластикові вікна, які планують встановити замість старих, що, як було зазначено, вже віджили своє і потребують заміни. Для декого стало дивним, чому саме зараз, коли надворі майже зима, мають встановлювати вікна. Але у відповідь прозвучала фраза «Ми спробуємо їх зараз міняти».


Також кошти буде виділено Бердичівській музичній школі на придбання двох системних блоків, Центральній міській лікарні - на купівлю апарату штучної вентиляції легень, який коштує 247 тисяч гривень, та на капітальний ремонт водовідведення м’якої покрівлі міської поліклініки і капітальний ремонт «Відділення реабілітації». Певну суму виділять управлінню освіти і науки для реконструкції комерційного вузла обліку газу в котельнях ЗОШ №6, 11, 17 – по 15 тисяч.


Напевно, найбільшою сумою, що прозвучала на сесії, стала 4 мільйони 156 тисяч 524 гривні, яку планують виділити на придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців. Різні за розмірами суми направлять в управління ЖКГ для ремонтів в новостворених ОСББ.


Крім того, планується будівництво дитячих майданчиків по вулицях Білопільська, 71 та Вінницька, 65, на що також спрямовуються кошти із субвенцій. В планах міської ради – полегшити бердичівлянам процес отримання та заміни паспортів. Для цього буде придбано робочу станцію для оформлення вищезазначених документів. Незважаючи на те, що у місті діє паспортний стіл, деякі послуги, пов’язані з паспортами громадян, здійснює центр адміністративно-територіальних послуг міської ради. Тому міський голова зазначає, що якщо така процедура буде для містян зручною та швидшою, то чому б і ні.


Ще півтора місяці на плечах міста тягарем нависають професійно-технічні училища, куди також будуть направлені кошти, а вже з нового року вони підпорядковуватимуться обласному бюджету.


Решта питань стосовно Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста і Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік детально не розглядалися, так як безпосередньо були пов’язані з першим питанням. Тому депутати проголосували за внесення змін до міського бюджету , а далі перейшли до запитів та обговорення найбільш болючих на сьогоднішній день проблем: прибирання снігу, рух маршруту по місту, освітлення в деяких районах та інші.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Офіційна інформація

У справі про вісьмох загиблих через отруєння чадним газом у Бердичеві суд змінив порядок дослідження доказів

У справі про вісьмох загиблих через отруєння чадним газом у Бердичеві суд змінив порядок дослідження доказів

28 вересня 2023

28-го вересня 2023-го року у Бердичівському міськрайонному суді відбулося судове засідання у справі по обвинуваченню колишньої директорки ВЖРЕП та майстрині- профілактика цього ж підприємства у порушенні правил...

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.