«В Бердичеві корупції немає, хоча в Україні вона є», - сказав французький інвестор на зустрічі з послом Франції — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Середа, 3 Березня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

«В Бердичеві корупції немає, хоча в Україні вона є», - сказав французький інвестор на зустрічі з послом Франції

21 лист. 2016 Олександр Доманський

Не варто було сподіватись від нього іншої відповіді, адже на офіційній зустрічі посла Франції у Бердичівському міськвиконкомі більше години звучали лише гарні та приємні слова як на адресу посла Франції, так і на адресу Бердичева та бердичівлян. Але про все по порядку.
Ще кілька тижнів тому ми анонсували приїзд до Бердичева посла Франції в Україні Ізабель Дюмон, але до останнього часу так і не було зрозумілим, чи не перешкодять її поїздці інші невідкладні справи. Але в неділю у міськвиконкомі вже зібрались керівники міста, журналісти та діти, які вивчають французьку мову в 10-й школі та на курсах ГО «Французький Альянс».
Журналісти між собою спілкувались, намагаючись згадати, який це вже візит до Бердичева очільників французького посольства - третій чи четвертий? І лише пізніше прозвучало, що це вже п’ятий візит третього посла Франції до Бердичева.
Ізабель Дюмон лише з вересня минулого року очолила посольство і п’ятиріччя з дня відкриття Торговельно-офісно-житлового комплексу «Галерея Бальзак» за участю інвестицій французької фірми «BETEN internationals» стало гарною нагодою запросити її до нашого славного міста.
На початку офіційної церемонії міський голова трохи хвилювався, читаючи з листка історію взаємовідносин Бердичева з посольством Франції та його очільниками, які брали участь не лише у відкритті Галереї, а й у відкритті Центру Жінки та на початку будівництва м’ясопереробного заводу «Інкофуд», але згодом цілком опанував себе, традиційно вручивши високій гості квиток у місто Бердичів, копію ікони Божої Матері Бердичівської та попутно виголосивши чимало компліментів як пані послу, так і іншим учасникам французької делегації. А на завершення свого виступу наголосив, що поряд з культурною та спортивною співпрацею варто було б активізувати економічне та бізнесове співробітництво.


У відповідь Ізабель Дюмон подарувала міському голові фотоальбом з видами Парижа з висоти, подякувала з гарні слова і запевнила, що вона продовжить активну співпрацю з нашим містом, тим більше, що вона добре знайома з попереднім послом Філіпом де Сюременом і вважає його своїм вчителем і наставником.


Директор десятої школи Наталія Рибак розповіла високим гостям про те, як бердичівські школярі вивчають французьку мову і що їм дуже допомогли б у цьому вивченні поїздки до Франції та спілкування там зі своїми однолітками, якби такі поїздки змогло б організувати посольство.


А директор музею Павло Скавронський нагадав, що, крім Бальзака, з Бердичевом ще пов’язана діяльність відомого французького діяча Наполеона Орді. Він у 1875 році побував у нашому місті та навіть зробив декілька замальовок, репродукції яких нині є в міському музеї.


Французи, напевно, не дуже повірили директору школи про успішне навчання мови її учнями, тому захотіли, щоб школярі їм довели свої знання, з чим молоді бердичівляни чудово справились.


На численні запрошення міського голови аташе з економіки посольства розповів, що багато французьких підприємців інвестують в сільське господарство України і що лише в Бердичівському районі таких прикладі набереться до десятка, а щодо інвестицій у виробництво, то в 2013 році недалеко від Бердичева почав працювати завод керамічних виробів, а та ж корпорація «BETEN» готується вкласти серйозні інвестиції в проект енергозбереження одного з мікрорайонів Бердичева.


Ось тоді у журналістів і виникло питання щодо корупції, про яку часто згадують іноземні інвестори в Україні. На що президент компанії «BETEN» Жан Рош сказав: «В Україні корупція є, але в Бердичеві з її проявами ми жодного разу не зустрічались».


Після цього міський голова разом з членами французької делегації поїхали відвідати історичні та культурні об’єкти нашого міста, а інші учасники пішли до ТЦ «Галерея Бальзак», де саме в цей час проводився розіграш призів та багато інших цікавих заходів, подробиці про які читайте в наступних публікаціях.

 

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.