Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Конвойний автомобіль заблокував роботу Бердичівського суду

Вже другий день в Бердичівському міськрайонному суді відкладаються всі судові засідання, на які повинні привозити затриманих з Житомирського ізолятора тимчасового утримання. Причина до банальності проста – зламався конвойний автомобіль.

 

 

Так, сьогодні мало б відбутись чергове слухання у справі так званих «бердичівських терористів», бердичівлянина Євгена Тімоніна та киянина Дмитра Васильця, але внаслідок виходу з ладу єдиного автомобіля, пристосованого для перевезення затриманих, воно було відкладене. До речі, у вересні минулого року точно така ж причина стала на заваді проведенню чергового судового слухання.

Затримали Васильця і Тімоніна ще 24 листопада 2015 року, отже за гратами вони вже більше року, а кінця-краю їх справі ще й близько не видно. Їх обвинувачують в тому, що влітку чотирнадцятого року вони їздили в Донецьк та допомагали організовувати телеканал «Новоросія». Тімонін тоді ж «засвітився» активним антиукраїнським коментатором новин на місцевих бердичівських сайтах.

Але в українському законодавстві вже немає статей про агітацію і пропаганду, тому обвинувачують цих молодиків у створенні терористичної організації, за санкціями якої не передбачено ніякий запобіжний захід крім утримання під вартою.

На жаль, у списках, оприлюднених два дні тому Надією Савченко, немає прізвищ Васильця і Тімоніна, як таких, визволення яких домагається невизнане керівництво ОРДЛО. А то б з судей зняли невдячну роботу витягувати з обставин справи та представлених доказів хоч щось терористичне.

Завтра в суді призначено до розгляду дві справи, які мали б розглядати суддівські колегії по умисним вбивствам, і якщо автомобіль не полагодять до того часу, ці слухання теж доведеться переносити.

Раніше в Бердичівському міськрайвідділі міліції було своє СІЗО, і тоді не треба було возити затриманих з Житомира, але потім його скоротили, і ось…

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.