Четвер, 1 Червня

В Бердичівській районній раді зміни: на сесії оголосили про заміщення деяких депутатів

Перша у цьому році сесія Бердичівської ради, що проходила наприкінці робочого тижня у п’ятницю, 20 січня, увінчалася змінами депутатського складу. Кого ким заміщують і яка на те причина, доповідала голова районної виборчої комісії Наталія Гуменюк.


Справа в тому, що 18 грудня минулого року відбулися вибори до Семенівської сільської ради об’єднаної територіальної громади. Відповідно до ч.1 ст. 90 Закону України «Про місцеві вибори» у зв’язку з обранням депутатів Бердичівської районної ради до Семенівської сільської ради, враховуючи Постанову Бердичівської районної виборчої комісії 26.12.2016 р. №9 та заяви депутатів було оголошено заміщення наступних за черговістю депутатів районної ради.


Депутата від Бердичівської районної партійної організації ВО «Батьківщина» Житомирської області Ігоря Андрійчука заміщуватиме Іван Борисов. Депутата від Бердичівської районної організації «Аграрна партія України» Марію Волкову заміщуватиме Анна Загоруйко. Місце депутата в районній раді від Бердичівської районної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Геннадія Коваля займе Леонід Войнаш. Новопризначеним депутатам урочисто вручили посвідчення і побажали успіхів, плідної праці та прийняття рішень на користь громади.


Окрім того на адресу районної ради надійшло повідомлення про зміну керівника фракції «Аграрна партія України». Раніше її очолювала Марія Волкова, а тепер цю посаду займе Сергій Вахнюк. Також зміни торкнулися і складу постійних депутатських комісії, і вони такі ж, як і при заміщенні депутатів районної ради. Членом комісії з питань бюджету та комунальної власності замість Марії Волкової буде Анна Загоруйко. В комісії з гуманітарних питань, регламенту депутатської етики, законності та правопорядку замість Ігоря Андрійчука працюватиме Іван Борисов. А у складі комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, земельних відносин та екології замість Геннадія Коваля працюватиме Леонід Войнаш

Дані депутати приступлять до роботи в комісіях тоді, коли буде скликана наступна сесія.

 

IMG 8194

IMG 8207

IMG 8209

IMG 8211

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Офіційна інформація

На екскурсію до Бердичівського суду завітали школярі

На екскурсію до Бердичівського суду завітали школярі

01 червня 2023

У Бердичівському міськрайонному суді побували учні 9-А класу ліцею «Територія 12» міста Бердичева. Екскурсія відбулася у рамках навчальної програми з правознавства. Учні випускного класу познайомилися з організ...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.