«Священний» стілець Бердичівського міського голови залишився недоторканним — РІО Бердичів

Неділя, 20 Трв

«Священний» стілець Бердичівського міського голови залишився недоторканним

У четвер відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Оскільки міський голова перебуває у відпустці, то засідання вела його заступниця з економічних питань Таміла Василівна Павлішина. 

Але, за усталеною традицією, стілець, за яким зазвичай головує на подібних засіданнях міський голова, під час його відсутності не має права займати ні жодний з його заступників, ні інші, менш важливі посадовці. Та що там місцеві чиновники, приїздили в Бердичів навіть народні депутати, і то їм не дали сідати на цей стілець.  На моїй пам’яті лише одного разу на цьому головному Стільці посмів всістися тоді заступник Житомирського губернатора Володимир Дебой.

Отже, крім міського голови на засіданні були присутні чи не всі члени виконавчого комітету, що буває не так вже й часто, керівники управлінь та відділів виконкому та представники всіх місцевих ЗМІ.

Причину позачергового зібрання пояснила присутнім Таміла Василівна: «Необхідно проголосувати рішення про придбання квартири для сім’ї загиблого нещодавно в АТО Федора Мельничука». Як доповіла представник управління соціального захисту, всього виділені кошти на придбання 13 квартир, одинадцять з яких вже куплені. Дванадцяту будуть після рішення виконкому оформлювати на дружину та двох доньок Федора Мельничука, а тринадцяту поки що не вибрали родичі загиблого воїна.

Також на засіданні розглянули інші поточні питання:

затвердили протоколи рішень комісії про призначення субсидій та інших допомог людям, у яких є якісь проблеми (хтось незареєстрований, у когось зайва площа, чи ще якісь неув’язки); затвердили протоколи обстежень зелених насаджень; встановили деяким ОСББ тарифи на послуги; прийняли два основоположні документа по цивільному захисту міста (вони щорічно приймаються); і швидко розглянули ще декілька питань.

Та питання, пов’язані з передачею комунальної лазні в оренду та з формуванням Бердичівського госпітального округу, потребували значно більшого часу на розгляд, тому ми детальніше про них розповімо в наступних публікаціях.

vik3

vik2

vik1

vik4

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • zahid bud1
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.