Роздрукувати цю сторінку

Бердичівлянину, що потрапив під мінометний обстріл в зоні АТО і втратив ногу, виділять матеріальну допомогу

Війна, на жаль, привносить корективи у життя і звичайних мирних людей, і особливо тих, хто за покликом душі та за обов’язком перед своєю державою вирушає на захист кордонів країни та її народу. Численні втрати серед мирного населення, жахливі загибелі кращих українських синів і тисячі скалічених життів – це реалії сьогодення в Україні. 

Ризикуючи власним життям, хоробрі воїни боронять території, на котрі зазіхнув ворог. Наслідком такої боротьби стає втрата батьками, дружинами та дітьми найріднішої людини. А в більшості випадків ці відважні герої отримують поранення, часом і надсерйозні, та продовжують боротися вже за право повноцінно жити і бути підтриманим з боку держави та органів місцевої влади.


Бердичівські хлопці та чоловіки нерідко також потрапляють у ситуації, коли, отримавши поранення, вони потребують не лише моральної підтримки, а й матеріальної для лікування та реабілітації. Про таку допомогу одному із учасників АТО говорили на позачерговій сесії міської ради, що пройшла у вівторок, 14 лютого.


До міської ради з заявою звернулася мати військовослужбовця, який проходив службу у зоні антитерористичної операції, про виділення матеріальної допомоги. Її син отримав поранення і в результаті міновибухової травми йому було ампутовано праву нижню кінцівку, тому вона просить надати матеріальну допомогу для проведення лікування сина.


Чоловік переніс уже кілька операцій і тривалий процес лікування та реабілітації ще попереду. На сесії міської ради висловили пропозицію підтримати дане прохання та надати грошову допомогу військовослужбовцю у розмірі 55 тисяч гривень, за що одноголосні «за» віддали 30 присутніх депутатів.

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук

Подібні матеріали