Олександр Ревега особисто переймався проблемами кожного бердичівлянина, котрий прийшов на прийом — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Олександр Ревега особисто переймався проблемами кожного бердичівлянина, котрий прийшов на прийом

Прийом народного депутата України Олександра Ревеги Прийом народного депутата України Олександра Ревеги

Наприкінці робочого тижня у п’ятницю, 17 лютого, в громадській приймальні народного депутата України Олександра Ревеги було надзвичайно людно, ніде голці впасти. Саме сюди зі своїми проблемами, пропозиціями та ініціативами прийшли і приїхали жителі Бердичева та сіл району. 

Вже традиційним стала організація особистого прийому народним депутатом, який співпрацює з місцевою громадою та намагається допомогти у тій чи іншій проблемі, вирішити складну ситуацію та підтримати у нелегкий час.


Цього разу у кожному куточку приймальні були свої справи. Люди похилого віку спілкувалися один з одним, обговорюючи останні новини в країні. Молодші – спокійно чекали своєї черги, періодично поглядаючи на телефони. А багато хто просто писав заяву-звернення до Олександра Ревеги, описуючи свою проблему. Адже тут людей можна поділити умовно на дві категорії. Одні пишуть вищезазначені звернення, які по порядку будуть розглядатися народним депутатом та його помічниками і прийматимуться якісь рішення. Інші ж будь-що прагнуть особистого спілкування, так сказати «віч-на-віч».


Дивлячись на кількість тих, хто прийшов на прийом, починаєш розуміти, що відведеного на це часу буде дуже мало, аби вислухати усіх бажаючих. Ще біля входу в приймальню одна бабуся, хвилюючись, розпитувала, до котрої години все це, і бідкалася, що вона не встигне. Та незважаючи на те, що заздалегідь зазначені години (з 10.00 до 13.00) вже майже добігали кінця і лишалось якихось хвилин 30, переривати прийом громадян народний депутат не збирався. Поки Олександр Ревега та його помічник Віталій Березовенко вислуховували бурхливе звернення чоловіка похилого віку, депутат районної ради і за сумісництвом помічник нардепа Софія Томашевська зазначила, що вони будуть приймати і далі громадян, не дарма ж ці люди сюди прийшли. Вони мають проблеми, хочуть, щоб їх вислухали і щоб їм допомогли.

IMG 9582

IMG 9583

IMG 9584

IMG 9585

IMG 9586

IMG 9587

IMG 9588

IMG 9589

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.