П'ятниця, 22 Вересня

Олександр Ревега особисто переймався проблемами кожного бердичівлянина, котрий прийшов на прийом

Прийом народного депутата України Олександра Ревеги Прийом народного депутата України Олександра Ревеги

Наприкінці робочого тижня у п’ятницю, 17 лютого, в громадській приймальні народного депутата України Олександра Ревеги було надзвичайно людно, ніде голці впасти. Саме сюди зі своїми проблемами, пропозиціями та ініціативами прийшли і приїхали жителі Бердичева та сіл району. 

Вже традиційним стала організація особистого прийому народним депутатом, який співпрацює з місцевою громадою та намагається допомогти у тій чи іншій проблемі, вирішити складну ситуацію та підтримати у нелегкий час.


Цього разу у кожному куточку приймальні були свої справи. Люди похилого віку спілкувалися один з одним, обговорюючи останні новини в країні. Молодші – спокійно чекали своєї черги, періодично поглядаючи на телефони. А багато хто просто писав заяву-звернення до Олександра Ревеги, описуючи свою проблему. Адже тут людей можна поділити умовно на дві категорії. Одні пишуть вищезазначені звернення, які по порядку будуть розглядатися народним депутатом та його помічниками і прийматимуться якісь рішення. Інші ж будь-що прагнуть особистого спілкування, так сказати «віч-на-віч».


Дивлячись на кількість тих, хто прийшов на прийом, починаєш розуміти, що відведеного на це часу буде дуже мало, аби вислухати усіх бажаючих. Ще біля входу в приймальню одна бабуся, хвилюючись, розпитувала, до котрої години все це, і бідкалася, що вона не встигне. Та незважаючи на те, що заздалегідь зазначені години (з 10.00 до 13.00) вже майже добігали кінця і лишалось якихось хвилин 30, переривати прийом громадян народний депутат не збирався. Поки Олександр Ревега та його помічник Віталій Березовенко вислуховували бурхливе звернення чоловіка похилого віку, депутат районної ради і за сумісництвом помічник нардепа Софія Томашевська зазначила, що вони будуть приймати і далі громадян, не дарма ж ці люди сюди прийшли. Вони мають проблеми, хочуть, щоб їх вислухали і щоб їм допомогли.

IMG 9582

IMG 9583

IMG 9584

IMG 9585

IMG 9586

IMG 9587

IMG 9588

IMG 9589

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Офіційна інформація

Довічне ув’язнення присудили у Бердичеві убивцям лісника

Довічне ув’язнення присудили у Бердичеві убивцям лісника

22 вересня 2023

Бердичівський міськрайонний суд ухвалив обвинувальний вирок стосовно трьох чоловіків, яких визнав винними в умисному убивстві, скоєному з особливою жорстокістю, за попередньою змовою групою осіб (п. 4,12 ч.2 ст...

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.