Вівторок, 24 Трв

Бердичівську районну владу навчали запобігати корупції та правильно заповнювати декларацію

24 лют. 2017 Прес-служба райдержадміністрації

22 лютого 2017 року в залі засідань Бердичівської районної ради відбувся тематичний короткостроковий семінар на тему : «Організаційно - правові засади запобігання та протидії корупції в діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування».


Семінар проведено за ініціативи Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств установ і організацій, яку представляла заступник директора Центру Оксана Олексюк.


У семінарі взяли участь голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, заступник голови районної ради Олена Рудик, державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування Бердичівського району.


Тематичні та практичні зайняття провели:  заступник начальника міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях - Володимир Бражевський, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації  - Олег Хабчук, кандидат юридичних наук, доцент кафедри спеціальних історичних дисциплін та правознавства Житомирського державного університету імені Івана Франка  - Ольга Рудницька.


Під час заняття присутніх було ознайомлено із загальними  положеннями Закону України «Про запобігання корупції»; особливостями заповнення електронної декларації про майновий стан і доходи;  про адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення корупційних правопорушень.


Бажаючі мали змогу поставити запитання та отримати на них змістовну відповідь. Слухачам буде вручено сертифікати про проходження підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування з питань запобігання та протидії проявам корупції.

IMG 4387

IMG 4388

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.