Сесію Бердичівської міської ради розпочали з нагородження відзнаками Міністерства оборони України — РІО Бердичів

П'ятниця, 3 Липня

  • Бердичівський Базар

Сесію Бердичівської міської ради розпочали з нагородження відзнаками Міністерства оборони України

Зазвичай, сесія Бердичівської міської ради розпочинається з розгляду депутатських запитів, після яких міський голова, секретар міської ради і депутати плавно переходять до питань порядку денного і голосування. На сесії, що відбулася у вівторок, 28 лютого, в останній за календарем день зими, депутатські запити вирішили розглядати останнім пунктом «Різне» після основних питань. Зате початок цієї сесії відзначився приємними моментами нагородження грамотами та відзнаками.


Відзнакою Міністерства оборони України було нагороджено Олександра Стоцького. Під час сесії він знаходився у Києві, тому відзнаку йому передасть керівник обласного госпіталю ветеранів та інвалідів війни Павло Журбенко. Таку ж відзнаку Міністерства оборони отримав і Дмитро Бунченко, а подяку - Олексій Шибанов за значний особистий внесок у справу розвитку Збройних сил України.


Процедуру нагородження продовжив голова ГО «Житомирська обласна спілка учасників та ветеранів АТО «Схід» Сергій Медяник. Свої подяки громадська організація вручила Бердичівській спілці ветеранів Афганістану за громадську мужність, патріотизм, громадську активність, плідну співпрацю та з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Також подякою за значний особистий внесок у справу розвитку ветеранського руху, високий професіоналізм, зразкове виконання службового обов’язку та правову допомогу учасникам АТО нагородили Леоніда Сіроху.


Та на цьому приємний початок сесії міської ради не закінчився. Міський голова з великим задоволенням привітав депутата Андрія Козаченка з 45-річчям, яке він святкував учора. Квіти, у зв’язку з відсутністю депутата на сесії, вручили голові фракції «Радикальна партія Олега Ляшка», який передасть привітання особисто винуватцю свята.


Крім того, день самої сесії міської ради співпав з днем народження ще одного депутата, голови «Патріотичної партії України» Станіслава Лужанського, котрий приймав квіти та поздоровлення від міського голови, вітання від колег по фракції, депутатів та працівників виконавчого комітету у сесійній залі і поза нею.


А далі від приємних моментів перейшли до ще приємніших – розгляду питань порядку денного, яких налічувалося 49, та голосування за них, яке пройшло досить оперативно і злагоджено.

IMG 0049

IMG 0044

IMG 0052

IMG 0057

IMG 0061

IMG 0062

img 4347

IMG 0070

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.