Бердичівські депутати зробили приємний подарунок підприємцям — РІО Бердичів

П'ятниця, 27 Квітня

Бердичівські депутати зробили приємний подарунок підприємцям

Кілька тижнів тому більшість сільських рад Бердичівського району та Гришковецька селищна рада прийняли на свої сесіях рішення про зменшення ставок єдиного податку для платників другої групи (підприємці всіх напрямків, крім торгуючих на ринку та тих, хто надає індивідуальні побутові послуги) з двадцяти відсотків від мінімальної заробітної плати, до десяти.

 

 

Асенизатор

Тому, деякі бердичівські підприємці почали замислюватись, чи не перереєструватись їм в Гришківці чи якесь інше село району, що в принципі неважко зробити, бо у більшості бердичівлян є там родичі чи знайомі.

Від Бердичівської регіональної асоціації приватних підприємців надсилали листи до міськради з проханням зменшити ставки податків, бо із збільшенням мінімальної заробітної плати до 3200 гривень значно зросло податкове навантаження на бізнес, на які відповідь за законом мала б надійти до 2 березня.

І ось, 28 лютого, на сесії міської ради було прийнято рішення про зменшення ставки єдиного податку для платників єдиного податку з 20 до 10 відсотків, тобто, так само, як це зробили більшість сільських і селищна рада району.

Для тих платників єдиного податку, які проводять свою діяльність в різних територіальних громадах або по всій території України, ставка податку - максимальна, згідно Податкового Кодексу.

В підсумку, підприємці міста, 1 групи платитимуть 144 гривні в місяць (торік було 137,80 грн), 2 групи – 320 гривень в місяць (торік було 275,60 грн). І дане рішення вводиться в дію з 01.01.2017 року, тобто з початку цього року, заднім числом.

У тих підприємців, які зареєстровані в районі, та заплатили за перший місяць зменшену суму податку, в базах податкової інспекції «висвітилась» недоїмка по платежам, але працівники відомства заспокоюють, що як тільки інформація про всі рішення місцевих рад надійде до області, та там змінять відповідні відсотки, ситуація стане на своє місце, а ті підприємці, які заплатили податки по старим, більшим ставкам, перенесуть ці платежі в рахунок майбутніх періодів.

podatok2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • baner teatr 30

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.