Бердичівська міська рада звільнила від податку на нерухомість сім’ї з п’ятьма дітьми — РІО Бердичів

П'ятниця, 27 Квітня

Бердичівська міська рада звільнила від податку на нерухомість сім’ї з п’ятьма дітьми

Таке рішення прийняли депутати на сесії, яка відбулась в останній день зими. Також до об’єктів нерухомості, які не будуть обкладатись податком додали будівлі санаторно-курортних закладів, спортивних шкіл та інших спортивних закладів які є неприбутковими організаціями і внесені до відповідного реєстру.

 

 

Розділ про пільги нового Положення про сплату податку на нерухомість доповнено тестом: «Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, для фізичних осіб визначаються виходячи з їх майнового стану та рівня доходів. Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів нежитлової нерухомості, встановлюються залежно від майна, яке є об’єктом оподаткування…»

Тобто, міська рада може надавати пільги індивідуально окремим жителям міста, чи на окремі об’єкти, головне, щоб до 25 грудня року, що передує звітному подати до податкової інспекції список таких пільговиків. 

Ну і найприємніше для бердичівлян у цьому новому рішенні – зменшення ставко податку з колишніх 2% від мінімальної зарплати (близько 24 грн з кв.м) до 0,5 відсотка від нинішньої мінімально зарплати, що становитиме 16 гривень за 1 кв.м. житлової площі.

Ставка на нежитлову нерухомість відтепер складатиме 0,3 відсотка від мінімальної зарплати (9,6 гривень за 1 кв.м) на відміну від колишньої ставки 10,33 грн за метр.

До речі, згідно зі звітом про виконання бюджету міста за 2016 рік, який був затверджений на цій самій сесії, в минулому році до бюджету надійшло 3 мільйона 604 тисячі гривень податку на нерухомість, а в 2015 році (тоді, коли податок було лише запроваджено),  лише 1 мільйон 384 тисячі.

Олександр Доманський

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

1 коментарів

 • бюджет станицы не резиновый
  бюджет станицы не резиновый Четвер, 02 березня 2017 13:08 Надіслати

  а пользоваться презервативами не научили? халявщица хочет жить как пи коммунизме-всё и даром.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

 • zahid bud
 • baner teatr 30

 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat
 • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.