Бердичівський район забезпечуватиме матеріально і технічно підшефну військову частину В3231 — РІО Бердичів

Неділя, 24 Червня

Бердичівський район забезпечуватиме матеріально і технічно підшефну військову частину В3231

Вже четвертий рік внутрішньополітична ситуація в країні – складна і напружена. Воєнні дії на сході країни потягнули за собою ряд проблем в різних сферах. Весь цей час українські військові стоять на захисті територіальної цілісності держави і борються з запеклим ворогом. Бердичівські військовослужбовці з самого початку конфлікту не стояли осторонь, а навпаки першими відправилися боронити Україну від країни-агресора. 

Фінансуванням української армії займається держава, забезпечуючи як матеріальну, так і технічну підтримку військових частин. Та велику подяку у цьому варто адресувати волонтерам, небайдужим людям і владі міст та районів країни, які докладають колосальних зусиль у допомозі військовослужбовцям.


На сесії Бердичівської районної ради більшістю питань порядку денного було прийняття рішень стосовно різних програм на 2017 рік. Однією з таких є «Програма матеріально-технічного забезпечення підшефної військової частини В 3231 (А3091). Дана Програма розроблена відповідно до Закону України «Про оборону країни» і визначає проблеми, у вирішенні яких певну роль відіграватиме Бердичівський район.


Причиною появи цієї Програми, що має на меті підключити додаткове фінансування з районних, сільських і селищних бюджетів, є недостатнє наповнення та дефіцит Державного бюджету України. Мається на увазі здійснення заходів щодо матеріально-технічного забезпечення підшефної військової частин В 3231 (А 3091) предметами речового майна і спорядженням, засобами захисту, зв’язку, паливно-мастильними та будівельними матеріалами, резервними джерелами електроживлення, електрообладнанням, санітарно-технічним приладдям, оргтехнікою, інструментами, поліпшення асортименту продовольства, бутильованої води та іншого для підтримки боєготовності і ефективного виконання завдань щодо захисту державного суверенітету і незалежності України.


Реалізація даної Програми відбуватиметься протягом 2017 року, а орієнтовний обсяг коштів становить 97 тисяч гривень. Ресурсним забезпеченням виступатиме бюджет району, з котрого виділятиметься 50 тисяч гривень, сільські і селищні бюджети, що надаватимуть 27 тисяч гривень, та 20 тисяч гривень надходитиме з інших джерел фінансування.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

chips den mista

Kramnicya

  • zahid bud
  • zahid bud1

nibulon1

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • Omaks Centr800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.