Бердичівський мер задекларував п’ять тисяч і один долар на банківському рахунку — РІО Бердичів

П'ятниця, 27 Квітня

Бердичівський мер задекларував п’ять тисяч і один долар на банківському рахунку

Також у нього значно збільшилась заробітна плата (195454 грн. за 2016 рік, що складає в середньому 16 тис. грн. на місяць) порівняно з 2015 роком, коли за рік міський голова отримав 140 тис. грн., тобто близько 11,6 тис. в місяць. В 2017 році ця сума, напевно, зросте ще більше, адже відбулось збільшення мінімальної зарплати вдвічі і відповідне збільшення всіх зарплат держслужбовців. 

Але незрозумілою є ситуація з іншими виплатами з бюджету для Василя Мазура. Так, за 2015 рік в декларації вказана пенсія у розмірі 8666 грн., а в декларації за 2016 рік такої графи зовсім немає. Натомість пенсія його дружини не змінилась ні на гривню. Як була в 2015 році 30541 (2,5 тис. грн. в місяць), так і залишилась в 2016 – 30541 грн.


В 2015 році міський голова Бердичева отримав 44 грн. дивідендів, а його дружина – 112 грн., в 2016 році ніхто з них не отримав дивідендів ні копійки. Ну і найголовніше, напевно, усвідомивши ситуацію, що тримати готівку вдома в Бердичеві є дуже небезпечним, адже поліція навіть засекретила статистику квартирних крадіжок, які відбуваються чи не щодня, Василь Костянтинович поклав на рахунок державного банку 5001 американський долар.


Ситуація з квартирами, будинками і земельними ділянками в сім’ї мера за рік ніяк не змінилась. Квартира в районі Комбікормового заводу на 25% відсотків належить дружині, будинок, в якому фактично і проживає міський голова, належить його меншій дочці, яка люб’язно, на основі усної домовленості дозволяє таткові користуватись ним, як і земельна ділянка 10 соток під будинком та сусідня до нього. Навпроти через дорогу – земельна ділянка площею 16 соток з городом та невеликою копанкою належить дружині.


На Василя Мазура зареєстровано автомобіль «Hyundai Tucson» 2008 року, який в Бердичеві дуже рідко хто бачив. Напевно, ним користується та ж молодша донька, яка проживає за межами міста та області.


Можливо, міський голова якось по-іншому прокоментував би свої декларації, якби проводив прес-конференції, як колись, на зорі своєї мерської кар’єри, а так приходиться за нього щось додумувати і пояснювати.


Вже подали електронні декларації і всі заступники міського голови, хоча нічого особливо цікавого там знайти не вдалось. Хіба що здивувала значно більша зарплатня у Михайла Гайчені (170749 грн.), ніж в інших заступників: Валентина Адаменко – 137028 грн., Таміла Павлішина – 148240 грн., Сергій Онофрійчук – 146785 грн. Також в декларації Сергія Петровича відсутня інформація про його червоний «Mitsubishi», хоча цілком можливо, що користується він ним «по довіреності», та інформація про земельну ділянку під гаражем, який є у власності його дружини. Тим більше, ми колись писали, що така земельна ділянка площею 40 кв. м надавалась міською радою.


А загалом перегляд декларацій очільників нашого міста залишив враження, що всі вони вийшли з народу, мають те, що могли заробити в різноманітних умовах наших останніх 20-30 років, не стали поки що олігархами, але й люди не бідні.


Та головний етап того, задля чого вся ця катавасія з електронними деклараціями затівалась і активно лобіювалась нашими європейськими партнерами, зараз лише тільки розпочинається. Адже якщо хтось має іншу інформацію щодо машин, квартир чи будинків наших бердичівських високопосадовців і захоче її оприлюднити, то саме тоді настає відповідальність за приховування своїх статків, незаконне збагачення і т. д., і т. п. А відповідальність може бути і адміністративною, і кримінальною, і політичною.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • baner teatr 30

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.