На ремонт бердичівських доріг виділять 765 тисяч гривень і 150 тисяч отримає «Бердичівводоканал» — РІО Бердичів

П'ятниця, 27 Квітня

На ремонт бердичівських доріг виділять 765 тисяч гривень і 150 тисяч отримає «Бердичівводоканал»

Ранок понеділка для бердичівських депутатів виявився досить продуктивним, бо після вихідних вони почали свій робочий тиждень з позачергової сесії Бердичівської міської ради. Скликана сесія мала відбудитися ще в п’ятницю, але, напевно, відкриття фестивалю «Французька весна» і приїзд високошанованих гостей з європейської країни змусили перенести її на пару днів.


Питань порядку денного було небагато, всього п’ять, а також наприкінці традиційно розглянули різні хвилюючі для депутатів питання. Нагальність позачергового зібрання голів політичних фракцій, міського голови та його заступників, а також працівників виконавчого комітету і державних структур міста виникла внаслідок надходжень субвенцій з обласного та державного бюджетів та необхідність розподілу цих коштів по відповідним галузям.

Асенизатор


Начальник фінансового управління Алла Пацата повідомила, що відповідно до рішення обласної ради від 06.04.2017 р. №564 «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік» місту Бердичеву виділено додатково субвенції з державного і обласного бюджетів на загальну суму 5 млн. 738 тис. 605 грн. Також, враховуючи фактичні надходження до загального фонду міського бюджету у січні та квітні, збільшується дохідна частина міського бюджету по загальному фонду на суму 3 млн. 900 тис.


У зв’язку з надходженнями цих субвенцій та необхідністю фінансування видатків, видаткову частину загального фонду міського бюджету на 2017 рік збільшено на загальну суму 7 млн. 579 тис. 937 грн. 071 коп. Кошти розподілять на потреби галузей міста.


Центральна міська лікарня отримає 1 млн. 568 тис. 539 грн. на цільові видатки для лікування хворих на цукровий і нецукровий діабет за рахунок субвенції. За рахунок вільного залишку медичної субвенції, яка була в січні 2017 року, спрямовується 649 тис. 600 грн. на Центральну міську лікарню для придбання медикаментів, паспортизації будівель, придбання бензозонових бактерицидних ламп та респіраторів.


Центр первинної медико-санітарної допомоги освоїть 1 млн. 108 тис. 351 грн. субвенції на відшкодування вартості лікарських засобів на лікування окремих захворювань згідно Постанови.


На освіту буде за рахунок субвенції виділено державну підтримку особам з особливими освітніми потребами в сумі 1 млн. 197 тис. 300 грн. та за рахунок вільного залишку освітньої субвенції спрямовується сума 1 млн. 892 тис. 860 грн. на розрахунок за енергоносії.


Управлінню житлово-комунального господарства виділять 765 тис. грн. на поточний ремонт покриття вулиць і доріг міста. Щоправда поки не вирішено і не визначено перелік тих вулиць, котрі стануть щасливими власниками нового асфальтового покриття або ремонту старого. Фінансову підтримку у розмірі 150 тис. грн. нададуть МПК «Бердичівводоканал» на зміцнення матеріально-технічної бази.


Також вносяться зміни до Бюджету розвитку міста на 2017 рік у якості капітальних видатків. Тут управлінню освіти і науки буде виділено кошти з нової субвенції на оснащення навчальних закладів кабінетами з певних шкільних предметів навчальними мультимедійними комплексами з мультимедійними засобами навчання та впровадження енергозберігаючих технологій - 1 млн. 940 грн. Управлінню ЖКГ – на капітальний ремонт вулиць міста і окремо на ремонтні роботи по вулиці Лілії Карастоянової виділять більше 2 млн. грн., а управлінню праці і соціального захисту населення – 166 тис. 942 грн. субвенції на виплату грошової компенсації для поліпшення житлових умов учасникам АТО і їхнім сім’ям.

 

den futbola

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

2 коментарів

 • Олекса
  Олекса Четвер, 27 квітня 2017 09:38 Надіслати

  "Управлінню житлово-комунального господарства виділять 765 тис. грн. на поточний ремонт покриття вулиць і доріг міста. Щоправда поки не вирішено і не визначено перелік тих вулиць, котрі стануть щасливими власниками нового асфальтового покриття або ремонту старого."

  Серйозно?!?!?!?! Сміхота або я чогось не розумію.
  Ви бачили вулицю Лілії Карастоянової (до речі, її мали наче перейменувати)? Був тендер на "Капітальний ремонт вул. Лілі Карастоянової в м. Бердичів", ціна питання ... 1 331 109,07 грн. з ПДВ.
  https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2016-12-02-001262-a

  а як подивитися детальніше https://zakupki.prom.ua/gov/company-b89e839dd169675680b0701e8b38ac2c то у нас півміста з капітальним ремонтом. Поправте, якщо я не правий.

 • axabnrg
  axabnrg Середа, 26 квітня 2017 11:52 Надіслати

  Які проекти міжнародної допомоги сприяють децентралізації у вашій області можна дізнатися тут
  http://donors.decentralization.gov.ua/

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

 • zahid bud
 • baner teatr 30

 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat
 • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.