В Бердичівському районі знайшли та описали 181 водний об’єкт, що далі? — РІО Бердичів

Середа, 25 Квітня

В Бердичівському районі знайшли та описали 181 водний об’єкт, що далі?

25 квітня в районі завершилась серйозна робота по інвентаризації всіх водних об’єктів, яку провели спільними зусиллями спеціалісти відділу житлово-комунального господарства районної державної адміністрації, земельні спеціалісти об’єднаної Семенівської громади, сільські голови, працівники районного відділу Держгеокадастру та Бердичівського міжрайонного управління водного господарства.

Приводом для її виконання стало розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича №64 від 24 лютого цього року «Про інвентаризацію водних об’єктів (ставків) та їх гідротехнічних споруд, що знаходяться на території сільської, селищної, міської ради та за межами населених пунктів».


На кожний став і ставочок складали акт, в якому зазначено площу водного дзеркала, площу прибережної смуги (якщо така є виділеною), довжину ширину і висоту дамби та інші характеристики водойми. Крім цього обов’язково робилось багато фотографій як водного плеса так і берегів.


Значну частину зведеної інформації, яку підготували до передачі в область, складають відомості про наявність (а більшою мірою про відсутність) документів на водний об’єкт, як то назва балансоутримувача, договір оренди, кадастровий номер ділянки, тощо. Абсолютна більшість водойм немає оформлених повністю документів, адже в різні часи вимоги закону до оформлення таких документів були різними, часто таким, виконати які неможливо в принципі.


Але найцікавіше, все-таки, як в області розпорядяться цією зібраною інформацією. Одні кажуть, що всі ці дані будуть оприлюднені на якомусь сайті включно з панорамними фотографіями, щоб кожен потенційний орендар міг подивитись на ставок перед тим, як орендувати його, а інші відповідають, що нічого такого не буде, бо фотографії ці друкували на чорно-білому принтері і в такому вигляді відправляли, і що ці папери заляжуть десь мертвим грузом, як залягають і сотні тисяч інших паперів, що продукуються багато численною армією чиновників.


Скоріш за все така інвентаризація проводиться не вперше, але будемо сподіватись, що саме ця робота не виявиться марною, і якийсь новий губернатор не видасть таке саме розпорядження, і все не почнеться спочатку…

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • baner teatr 30

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.