В Гришківцях на Бердичівщині відзначили День Перемоги — РІО Бердичів

Неділя, 24 Червня

В Гришківцях на Бердичівщині відзначили День Перемоги

Традиційний мітинг відбувся сьогодні в центрі селища Гришківці, біля пам’ятників односельцям, які загинули в роки другої світової війни та воїнам, які загинули при звільненні селища від німецьких загарбників.

На мітинг зібрались учні та вчителі  Гришковецької гімназії, працівники та депутати селищної ради, члени виконавчого комітету, прихожани місцевого храму та просто небайдужі мешканці селища. Не було, на жаль, вже на мітингу Ветеранів Великої Вітчизняної, адже їх в Гришківцях залишилось лише троє: Оксюківський Антон Вікентійович (92 роки), Бессаліцьких Ніна Олексіївна (93 роки) та Дьякон  Дмитро Іларіонович 90 років), і через стан здоров’я вони не змогли бути присутніми на урочистостях.

Селищний голова Ірена Леонідівна Лісова першому надала слово на мітингу отцю  Юрію для щирої молитви за душі  всіх тих, хто не повернувся з війни та тих, хто сьогодні боронить Україну. Потім з віршами та піснями виступали учні гімназії, з вітаннями виступили голова ветеранської організації селища,  члени виконавчого комітету, почесні громадяни Бердичівського району Юрій Давидович Михальчук та Марія Іванівна Ейсмонт  та ветеран Радянської Армії Кузьменко Олександр Григорович, учасник «визволення» Чехословаччини в 1968 році.

Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятників. 

9 maya1

9 maya2

9 maya3

9 maya4

9 maya5

9 maya6

9 maya7

]9 maya8

9 maya9

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

chips den mista

Kramnicya

  • zahid bud
  • zahid bud1

nibulon1

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • Omaks Centr800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.