грудня 2018 — РІО Бердичів

Понеділок, 20 Вересня

грудня 2018 — РІО Бердичів
П'ятниця, 28 грудня 2018 16:55

У Бердичеві закриють фільмотеку

Про це на засіданні виконавчого комітету міста Бердичева розповіла заступник міського голови Валентина Адаменко. За її словами, час, коли фільмотека була потрібна, просто минув, вона «віджила» своє функціональне призначення. Нині усю необхідну інформацію можна знайти в інтернеті, а завдяки сучасним інтерактивним дошкам, що їх закуплено,транслювати тематичні відео під час занять стало простіше і зручніше.


Свого часу фільмотека Бердичівського міського управління освіти і науки дуже допомагала в процесі навчання. Це сьогодні чи не в кожному шкільному класі є телевізор та інші сучасні мультимедіа, яку діти сприймають як належне. Раніше ж, перегляд фільму, нехай навіть навчального, під час уроку, був подією.


Щоб заняття був змістовним і цікавим, над поповненням фільмотеки постійно працювали. За даними, що нам вдалося знайти, кілька років тому фільмотека Бердичева налічувала понад три тисячі матеріалів різної навчальної тематики. Зібрані вони з 1965 року. Фільмокопії усі перекладені українською мовою і перенесені на сучасні носії інформації. Проте, як бачимо, навіть це не допомогло фільмотеці встояти проти новітніх технологій.

Опубліковано в Освіта

Кожен населений пункт нашого району має свою історію, свої традиції та надбання, має видатних та працьовитих людей.

Опубліковано в Культура

Сучасний світ  динамічний, меркантильний, суворий і цинічний. І в цьому світі, на жаль, майже не залишилось людей, які піклуються не лише про своїх рідних, а й приділяють увагу тим, хто її вкрай потребує.

Опубліковано в Пригоди

Фатальна подія сталася 26 грудня близько 7.30 на 30 км перегону «Бердичів-Михайленки».

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Святкування Різдва Господнього  у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія розпочалось Різдвяною Пастирською Літургією опівночі 25 грудня.

Опубліковано в Релігія

23 грудня оперативники Житомирського відділу поліції спільно з УКР ГУНП затримали трьох чоловіків одразу після вчинення ними угону ВАЗівки.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

При наших, не очень благоприятных, экологических условиях, в комплексе со стрессом и другими негативными факторами состояние волос, кожи и ногтей оставляет желать лучшего. Даже правильное питание и образ жизни не в состоянии компенсировать недостаток полезных веществ в организме. Витамины для волос – способны частично решить данную проблему. Сбалансированный состав помогает улучшить обменные процессы, регулировать биохимические процессы, компенсировать дефицит микроэлементов, необходимых для здоровья. Как правило, выпускаются не отдельные витамины, а комплексы для кожи, волос, ногтей.

Опубліковано в Медицина

В Швайківській ОТГ, найменшій з новостворюваних в Бердичівському районі, гостра боротьба точилась за голову ОТГ, тоді я к в депутати конкурс був меншій, ніж в інших громадах.

Опубліковано в Політика

Незмінною, щорічною, але напрочуд приємною традицією бердичівських журналістів та громадських активістів залишається привітання маленьких містян зі святом Миколая та прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

Опубліковано в Пригоди

І сталось це на сесії, яка відбулась в суботу, 22 грудня. Хоча сесія була спочатку запланована на 21 грудня, і деякі депутати обурювались, що конкретної причини переносу їм так і не пояснили.

Опубліковано в Політика
Сторінка 1 із 13

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.