Світлана Семчук — РІО Бердичів

Вівторок, 12 Листопада

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800
Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Гамірно, дзвінко і весело було сьогодні зранку у міському Палаці культури ім. О. Шабельника. Непосидючі вихованці дитячих садочків, трохи старші учні шкіл міста, а ще – талановиті, творчі і креативні родини не лише з Бердичева та Бердичівського району, а й з інших районів, і, звісно ж, представники міської влади зібралися тут на конкурсі-фестивалі «Увага дитині – успіх країні».

Вихідними, що минули, працівники культури і народного мистецтва відзначали своє професійне свято. Не стали винятком і бердичівляни, які трудяться у цій сфері, реалізовують себе як особистості через творчість, самі популяризують українську культуру та заохочують інших, роблять життя жителів та гостей нашого міста яскравішим, даруючи гарний настрій і створюючи справжнє свято та приємну, теплу, родинну атмосферу для кожного.

Вчора ми вже повідомляли бердичівлян про ситуацію, що склалася у місті і через яку занепокоєні люди. Мова йде про виявлених в районі Корніловка 2-х трупів лисів, в одного з яких у приватній клініці «Айболит» ветеринари виявили збудник сказу, а іншого обстежити не змогли, бо жителі, які знайшли мертву тварину поблизу дитячого майданчику, її забрали і самотужки закопали. Крім того, нагадаємо, що в селищі Гришківці жителі також бачили лиса з неадекватною поведінкою, який покусав собаку та корову, і нині ці тварини знаходяться під наглядом спеціалістів.

Відкриттям персональної, масштабної і напрочуд майстерної виставки бердичівського художника ознаменувався робочий день середи у Музеї історії міста. Причому у стінах музею виставку своїх картин Сергій Шустер проводить уперше, адже чоловік презентував раніше свої надзвичайні роботи зазвичай у міському Палаці культури.

Щоправда офіційної підтверджувальної інформації від відповідних органів поки немає, як і засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії, яку зазвичай терміново скликають у таких випадках, аби ввести карантинний режим. Але, можливо, протягом дня сьогодні щось зміниться.

Про приємну подію, що відбулася у стінах Центральної міської лікарні Бердичева, стало відомо з офіційного сайту Комунального некомерційного підприємства Бердичівської міської ради.

Таке рішення чоловік самостійно прийняв, і про це до засідання виконавчого комітету, напевно, знало не так багато людей. Але після кількаразового повторювання фрази «більше я за цією трибуною стояти вже не буду» під час звіту про роботу комунальної установи за 9 місяців 2019 року усім присутнім стало зрозуміло, що Іван Вербівський йде на заслужений відпочинок.

Про це стало відомо на засіданні виконавчого комітету, що проходило сьогодні у другій половині дня. Серед 23-х питань порядку денного, винесених на розгляд членів виконавчого комітету, останнім було й питання «Про вартість послуг КУ «Міський плавальний басейн».

Причому одразу ж пригадуються слова власника підприємства на тому таки конкурсі на визначення виконавця послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів на запитання заступника міського голови щодо прийняття мір до боржників у вигляді складених протоколів. Адже на засіданні адміністративної комісії її члени розглядають протоколи про заборгованість того чи іншого бердичівлянина за послугу з теплопостачання, водопостачання, утримання будинку на балансі ВЖРЕП тощо. І позитивні результати є, бо люди сплачують або всю суму повністю, або частину і складають договори реструктуризації.

Ранком вівторка в актовій залі Бердичівської міської ради було людно й гамірно. А ще – весело і музично, адже XI звітно-виборчу конференцію Бердичівської міської організації ветеранів, на яку і прийшли сивочолі бердичівляни, розпочав народний аматорський хор ветеранів, піснями вітаючи усіх присутніх.

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.