Четвер, 30 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Статтю під такою чи схожою назвою я давно планував написати, але, збираючи матеріали до її написання, виявилось, що загальною ситуацією не володіє жоден з державних органів.

Відповідні проекти рішень були нещодавно оприлюднені на Офіційному сайті Бердичева.

 

Напевно, знак питання у заголовку, поки що, відповідає реальній ситуації, яка на сьогодні склалась в одному з найбільш людних місць Бердичева.

 

Так сьогодні на апаратній нараді голова Бердичівської військової адміністрації Людмила Димидюк «закликала жителів району подбати про власну безпеку та обов’язково реагувати на сигнали повітряних тривог, спускаючись у сховища чи укриття».

 

 І хоча його вже більше року тому встановили на історичній території кляштору у Бердичеві, але лише зараз туалет буде передано на баланс музею.

Про пішохідний перехід через залізницю по вулиці Пушкіна вже писали і говорили не раз і не два, але ситуація там лише погіршилась.

 

Вістка про те, що на Житомирщині змінився постачальник газу заскочила зненацька не тільки простих громадян, але й людей, які безпосередньо займаються послугами з газопостачання.

 

Ми вже повідомляли, що 9 червня рідні і близькі бердичівлянки Галини Черніцької забили на сполох, адже ще о четвертій годині ранку вона пішла з місця проживання і не повернулась.

 

Хоча справжньою реформою дії міської влади Бердичева поки що назвати важко, але кроки, які вона намірилась зробити в цьому році мають цілком правильний напрям. 

Тому що протокол про порушення був складений не зовсім правильно.

 

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.