Олександр Доманський — РІО Бердичів
Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Ми вже розповідали про бердичівського колекціонера старовини, який носить псевдо «Чапай». Чоловік давно займається пошуком та реставрацією старовинної техніки та предметів домашнього вжитку і досить довго виношував ідею представити свою експозицію для публіки.

 

З настанням справжнього літа на бердичівському вокзалі значно побільшало пасажирів.

 

Бердичівською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у справі за фактом неповернення до Державної установи «Бердичівський виправний центр (№108)» засудженого після короткострокового виїзду.

Нещодавно довелось лікуватись в санаторії «Поділля» і прогулятись вулицями сусіднього райцентру - Хмільника.

 

 

Вчора відбулось засідання комісії з питань видачі дозволів на індивідуальне опалення.

Поки тут не розпочались грандіозні будівельні роботи, пов’язані з реконструкцією спортивного майданчика, гроші на яку обіцяв роздобути наш народний депутат, тут нині душе тихо, мило і затишно.

 

 Та майже всім тим, хто сьогодні стоїть у черзі в управлінні соціального захисту та в центрі надання адміністративних послуг міськвиконкому.

 

Велопробіг у Бердичеві

Хоча в Києві більшість заходів цього неофіційного свята проходили 5 червня, але в Бердичеві організатори заходів (Бердичівський велоклуб «Зигзаг») вирішили, що недільній день найкраще провести саме у велосипедному сідлі.

 

У приміщенні міськвиконкому 4 червня першу ознайомлювальну зустріч провели члени новоствореної Громадської ради при Бердичівському міському голові.

 

Сесія міської ради вже наближалась до свого кінця, як раптово до зали увірвався невідомий чоловік в яскравій шапці та в рукавицях і з криком забіг до президії.


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.