Олександр Доманський — РІО Бердичів

П'ятниця, 4 Грудня

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

А ось під що його реконструюють так і не вдалось дізнатись за тиждень пошуків інформації. Ще на минулому тижні, коли писав про ремонт вулиці Білопільської, побачив, що ремонтують тут не тільки асфальтне покриття на дорозі.

 

Ще 26 листопада на офіційному сайті Бердичівської міської ради було оприлюднено проекти двадцяти рішень, з яких на першій частині сесії було прийнято лише чотири (1, 2, 15, 16).

 В минулій публікації про першу сесію Бердичівської районної ради ми лише висловлювали припущення, хто міг би сформувати дієздатну коаліцію з більшістю голосів, а тепер це можна сказати точно. Сьогодні на другій частині першої сесії пройшло кілька голосувань, на яких в унісон голосували представники певних партій.

Кілька останніх років у зв’язку зі значним підняттям тарифів державної пошти газету «РІО-Бердичів» не можна було передплатити на пошті, але відтепер знову з’явилась така можливість.

Саме так, як в лапках в заголовку, раніше називали п’янку, якою зазвичай завершувалось будь-яке засідання партбюро, профкому чи інші владні заходи у радянські часи. Зараз це називають незавуальовано і просто – фуршет. От і у вівторок перша сесія не завершившись офіційно, тим не менш плавно перейшла у більш приємне спілкування, ніж в сесійній залі. Але не для всіх.

 

А якщо точніше, то семеро переможців виборів до Бердичівської районної ради за підсумковим протоколом районної виборчої комісії не стали депутатами, написавши відповідні заяви про відмову.

 

Сьогодні проходить перша сесія Житомирської обласної ради, яка розпочалась о десятій годині у великій сесійній залі.

 

Не змінилось на території колишнього цукрорафінадного заводу, де і зараз знаходитись дуже небезпечно як для дорослих, так і для дітей поруч розташованої школи.

Сьогодні відбулась перша сесія новообраних депутатів Гришковецької селищної ради Бердичівського району. А якщо сказати точніше, то не відбулась, а лише розпочалась, адже вже через п’ятнадцять хвилин після її початку депутатам оголосили про перерву «до повного одужання голови ОТГ».

 

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.