Олександр Доманський — РІО Бердичів

Четвер, 13 Серпня

  • Бердичівський Базар
Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

І не тільки бердичівським. Адже вантаж конфіскованих на Одеській митниці іграшок був направлений до Житомирської обласної державної адміністрації. У відповідному розпорядженні голови ОДА нічого не говориться про причину конфіскації іграшок, зате чітко вказано, що з ними потрібно зробити - роздати дітям.

 

Це вже друга книга із серії «Привіт з Бердичева», яку видав відомий бердичівський краєзнавець Сергій Пасюк.

 

Їх проведення стало можливим після прийняття центральною виборчою комісією (ЦВК) 10 серпня Постанови № 172 «Про утворення та формування складу обласних, районних, міських та районних в місті Києві територіальних виборчих комісій».

 Лише в кінці червня ми писали, що Бердичівський суд очікує омріяне поповнення суддів, а вже на минулому тижні двоє нових суддів приступили до своїх обов’язків. Вчора відбулась своєрідна прес-конференція, на якій голова Бердичівського суду Олександр Яковлєв познайомив місцевих журналістів з новими суддями.

Вибух стався у квартирі на другому поверсі за адресою вулиця МЮДа, 5. А що стало причиною вибуху достеменно невідомо і до цього часу.

Про це на своїй сторінці сьогодні повідомив офіційний портал міста.

Стався минулої п’ятниці. Для захисту своїх прав бердичівські медики викликали київського блогера Антона Гуру, який відомий своїми епатажними відеострімами з різних лікарень України, і був автором відео репортажу з літака Мілан – Київ у розпал пандемії.

Про це журналістам розповів начальник обласного виборчого штабу партії «Слуга народу» Олександр Дмитрук.

Карантин вніс свої корективи у життя усіх людей окремо та роботу підприємств і організацій зокрема. Так, тимчасово, у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції, у Бердичеві припинив показ вистав і Музично-драматичний театр на Європейській. При чому, сталось це напередодні прем’єрного показу вистави "Крупний виграш, або 200 тисяч", квитки на який уже придбали багато містян і не тільки.

На презентацію до районної бібліотеки завітали її автори, журналісти та головний спонсор цього проекту, підприємець та меценат Олександр Дмитрук.Хоча не один він долучився до створення книги, адже в першу чергу це заслуга авторів, які в різні часи писали окремі статті та нариси про історію Бердичівщини, заслуга редактора районної газети «Земля Бердичівська», який друкував ці статті та надихав авторів на нові дослідження, заслуга нинішнього співробітника газети Анатолія Горобчука, який свого часу написав та видав «Історію Бердичева», чим спонукав дослідників історії району пришвидшити свою роботу, та, врешті-решт, Анатолій Петрович і підготував цю книгу до друку.


Розділи книги написали: Михайло Михайлович Бедь – колишній завідувач районним народним музеєм імені Джозефа Конрада; Броніслав Володимирович Марковський – викладач історії та філософії Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права, кандидат філософських наук; Петро Васильович Пушкарук – вчитель історії Хажинської школи; Павло Степанович Скавронський – директор музею історії Бердичева, голова Бердичівського осередку Житомирського науково-краєзнавчого товариства дослідників Волині.


Крім цих прізвищ на форзаці книги зазначені ще прізвища так званої редакційної колегії у складі Збаражського, Стороженка, Колесник та Колібаби (керівників району в 2012 – 2013 роках), але якось мало віриться, що ця колегія хоч раз збиралась по обговоренню матеріалів книги, чи хоча б для їх прочитання.


А можливо й збирались, і обговорювали, бо історія Бердичівського району, описана в новій книзі саме й закінчилась на роках керування цієї четвірки. І не написано в ній, що цих керівників буквально виносили з їх кабінетів під час революції гідності. Напевно, що події останнього десятиліття в Бердичівському районі увійдуть вже до наступних видань історії.
Адже, Олександр Дмитрук запевнив на презентації, що нові видання ще будуть, а цю книгу він пообіцяв поширити по своїм друзям в Індії, Китаї, Канаді, країнам Європи, землякам у Житомирі та Києві. А голова райдержадміністрації Людмила Димидюк, яка теж брала участь у презентації, пообіцяла поширити її по всіх бібліотеках і школах району.


Оскільки в країні вже розпочалась передвиборча кампанія, а Олександр Дмитрук є начальником обласного виборчого штабу партії «Слуга народу», то присутні на презентації журналісти закидали його питаннями саме про вибори, але про це вже у наступній публікації.

kniga2

kniga3

kniga4

 

 

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.