Олександр Доманський — РІО Бердичів

Субота, 20 Квітня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800
Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Останні тижні чи не головною новиною на Бердичівщині стала історія з несанкціонованим завезенням у викуплену будівлю недобудованого цегельного заводу біля Терехового сотень тон львівського сміття.
Історія ця ще дуже далека до завершення, але широкий розголос проблеми, напевно, не дасть їй поглибитись та вирости до екологічної катастрофи.

 

 Вчора на цю вулицю викликали наряд поліції, бо в незакритий каналізаційний люк потрапив колесом водій легковика. І сталась така халепа тут не вперше і не вдруге.

 

Щоправда не тільки в Бердичеві, але й у Лугінах та Житомирі, адже за чотири роки в цій справі були і різні судді, і різні адвокати, і різні прокурори. Незмінно їздить на суди лише згорьована дружина загиблого лісника і довго сподівається на справедливе покарання для вбивць свого чоловіка. 

31 березня закінчився термін подання декларацій про отримані доходи за минулий рік, які нині обов’язково подають всі держслужбовці, керівники і співробітники комунальних установ, військові та депутати всіх рівнів, починаючи з сільської ради та закінчуючи Верховною.

Станом на восьму годину ранку члени ОВК чекали на протоколи з мокрими печатками лише з трьох дільниць – двох дільниць з Попільнянського району та з міської виборчої дільниці, яка розташована в школі №14. Там секретар комісії помилково переплутала графи, в які ставили підсумкові цифри, тому ОВК відправила його на повторне затвердження.

 

 

Станом на 15.00 в Бердичеві проголосувало вже 48,6 відсотка виборців, хоча вранці динаміка була зовсім іншою, так на 11.00 до виборчих дільниць прийшли і проголосували лише 19%. А якщо точніше, то й перша, й друга цифра відносяться не тільки до дільниць міста, а до дільниць всього 63 виборчого округу з центром у Бердичеві, до якого входять ще й Бердичівський, Андрушівський, Ружинський та Попільнянський райони.

 

На виборчій дільниці №181255, яка розташована в середній школі № 5 міста Бердичева день виборів Президента України розпочався точно за графіком.


Вже о сьомій годині ранку (за літнім часом, звичайно ж), всі члени комісії та частина спостерігачів вже були на місці, о 7.15 відкрили сейф з бюлетенями і до восьмої години встигли все приготувати до зустрічі виборців.


Найнетерплячіші з них прийшли ще з хвилин двадцять до восьмої,а коли пролунав гімн у голова виборчої комісії оголосила про відкриття дільниці, то більше десяти чоловік одночасно підійшли до столиків комісії.


Хоча першою чергу зайняла бабуся з вулиці Театральної, але жінки з комісії, за існуючою традицією, попросили все-таки чоловіка стати офіційним першим виборцем дільниці. І ним став робітник управління газових магістралей Анатолій Сінчук.


Всього у списках виборців на дільниці числиться 1709 чоловік, бюлетенів отримали на 10 більше, тобто так, як розписано в інструкції.


Про подальший хід виборів розповімо в наступних публікаціях

IMG 0160

IMG 0162

IMG 0163

IMG 0165

IMG 0169

IMG 0175

IMG 0176

IMG 0180

IMG 0182

IMG 0186

 

Відновлення частини бульвару в Бердичеві стало одним з головних досягнень міського голови Василя Мазура на початку його керування містом.

В українському законодавстві є норми про те, що правоохоронні органи повинні періодично звітувати перед громадами. Зазвичай, раніше таке звітування відбувалось у формі виступу прокурора або начальника поліції на сесії міської чи районної рад. А сам виступ складався з малозрозумілої простим громадянам міліцейської статистики по кількості правопорушень і злочинів, викриття злочинців та їх затримання. 

Але цього разу вони не колоди носили, а розбирали паркан півстолітньої давності, який колись обгороджував подвір’я старовинного будинку в центрі Бердичева.

hlib

tri vedmedi 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

anoliya zb 800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.