Бердичівлянці Анні-Софії Кобернюк терміново потрібні кошти на променеве лікування — РІО Бердичів

Понеділок, 24 Січня

Бердичівлянці Анні-Софії Кобернюк терміново потрібні кошти на променеве лікування

20 лист. 2020 Власкор

Протягом довгих 8 місяців дівчинка мужньо бореться зі страшною хворобою – саркомою Юїнга. На своїй сторінці у Фейсбук її мама Таня Кобернюк розповіла про перебіг хвороби та попереднє лікування доньки.

Анечка уже перенесла 6 курсів хіміотерапій, операцію по видаленню лопатки та навколишніх тканин, післяопераційний курс хімії та аутоімунну трансплантацію кісткового мозку.

Зараз Анна-Софія вдома, проте через 2-3 тижні, після відновлення крові, дівчинка має знову їхати до Києва для проходження також променевої терапії. Батьки уже шукають клініку, де дівчинка пройде лікувальне радіаційне опромінення, а для цього потрібні кошти.

Разом ми можемо допомогти дитині залишити позаду хворобу та повернутися до активного життя і дитинства! Важлива будь-яка допомога. Кожні пару гривень, перераховані на рахунок батьків Ані, дають шанс на найшвидше одужання дівчинки.

Не будьмо байдужими!

Рахунок ПриватБанку:

4149 4390 1481 1859

Тетяна Борисівна Кобернюк

AnnaSofia1

Відео


РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.